О структуре центрального аппарата Государственного аттестационного комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1813. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1651. ~P961651
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного аттестационного комитета Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 48 единиц.
2. Разрешить Государственному аттестационному комитету Республики Казахстан иметь 2 заместителей Председателя, в том числе одного первого, и коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного
аттестационного комитета лимит служебных легковых автомобилей в
количестве 3 единиц.
4. Признать утратившими силу пункты 5, 6, 9, постановления
Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июня 1995 г. N 876
"Вопросы Государственного аттестационного комитета Республики
Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1813
Структура
центрального аппарата Государственного
аттестационного комитета Республики Казахстан
Руководство
Отдел физико-математических, технических наук, наук о Земле и
космосе
Отдел химических, биологических, медицинских и
сельскохозяйственных наук
Отдел гуманитарных наук
Отдел экспертизы, инспекции и анализа
Отдел информации, оформления документов
Отдел административного управления

Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк аттестациялық комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1813. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.12.27. N 1651 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасынң Мемлекеттiк аттестациялық комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 48 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк аттестациялық комитетiне Төрағаның 2 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын және 9-адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Мемлекеттiк аттестациялық комитеттiң орталық аппараты үшiн 3
қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Аттестациялық комитетiнiң
мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 26 маусымдағы N 876 қаулысының 5, 6, 9-тармақтарының
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995ж., N -құжат) күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1813 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
аттестациялық комитетi орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Физика-математика, техника ғылымдары,
Жер және космос туралы ғылымдар бөлiмi
Химия, биология, медицина және ауыл шаруашылығы ғылымдары бөлiмi
Гуманитарлық ғылымдар бөлiмi
Сараптама, инспекция және талдау бөлiмi
Ақпарат, құжаттарды ресiмдеу бөлiмi
Әкiмшiлiк басқару бөлiмi