О структуре центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1814. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1657. ~P961657
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 328 единиц.
2. Разрешить Министерству иностранных дел Республики Казахстан иметь 5 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 15 человек. <*>
Сноска. В пункте 2 заменена цифра - постановлением Правительства РК от 6 февраля 1996 г. N 157.
3. Установить для центрального аппарата Министерства
иностранных дел Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 6 единиц.
<*>
Сноска. В пункте 3 заменена цифра - постановлением
Правительства РК от 6 февраля 1996 г. N 157.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1126 "О структуре
центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики
Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1814
Структура
центрального аппарата Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Главное управление международных организаций и
международных экономических отношений
Главное Консульское управление
Главное договорно-правовое управление
Главное финансово-административное управление
Главное управление Государственного Протокола
Исполнительный секретариат
Управление стран Америки
Управление стран Европы
Управление стран Азии
Управление стран Ближнего, Среднего Востока и Африки
Управление культурных связей и гуманитарного сотрудничества
и по делам ЮНЕСКО
Управление международной безопасности и контроля
над вооружениями
Управление стран СНГ и Балтии
Управление кадров
Пресс-служба
Отдел регионального сотрудничества
Отдел переводческого обеспечения

Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1814. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.12.27. N 1657 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 328 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне Министрдiң 5 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 15 адамнан алқа ұстауға рұқсат етiлсiн. <*>
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң
орталық аппаратына 6 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
<*>
Ескерту. 2,3-тармақтарға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
1996.02.06. N 157 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қазандағы N 1126 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1814 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Халықаралық ұйымдар және халықаралық экономикалық қатынастар
бас басқармасы
Бас Консул басқармасы
Бас шарт-құқық басқармасы
Бас шаруашылық-әкiмшiлiк басқармасы
Мемлекеттiк Хаттама бас басқармасы
Атқарушы хатшылық
Америка елдерi басқармасы
Еуропа елдерi басқармасы
Азия елдерi басқармасы
Таяу, Орта Шығыс және Африка елдерi басқармасы
Мәдени байланыстар мен гуманитарлық ынтымақтастық және ЮНЕСКО
iстерi жөнiндегi басқарма
Халықаралық қауiпсiздiк және қару-жараққа бақылау жасау
басқармасы
ТМД және Балтық елдерi басқармасы
Кадр басқармасы
Баспасөз қызметi
Аймақтық ынтымақтастық бөлiмi
Аудармамен қамтамасыз ету бөлiмi