О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 1996 г. N 20. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В целях реализации проекта реабилитации Узеньского месторождения и выбора по тендеру консультанта по акционированию и приватизации производственного объединения "Узеньмунайгаз" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 659 P950659_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 г. N 1135 "О Национальной программе разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (2 этап)" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 196) следующее изменение:
исключить из Перечня предприятий нефтегазовой отрасли слова "Акционерное общество "Узеньмунайгаз".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерству нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан по согласованию с другими заинтересованными министерствами, комитетами и иными государственными органами акционировать производственное объединение "Узеньмунайгаз" и осуществить его приватизацию с привлечением независимого консультанта, выбранного на тендерной основе, с оплатой его услуг за счет средств займа N 3744-KZ Всемирного банка (Проект технической помощи в нефтяной отрасли).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 659 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 қаңтар N 20. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Өзен кен орнын оңалту және "Өзенмұнайгаз" өндiрiстiк бiрлестiгiн акциялау мен жекешелендiру жөнiнде тендер бойынша консультант сайлау жобасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. "Қазақстан Республикасында мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға (II кезең) арналған Ұлттық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1135 Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 659 P950659_ қаулысының қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 196-құжат) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
Мұнай-газ саласы кәсiпорындарының тiзбесiнен "Өзенмұнайгаз" акционерлiк қоғамы" сөздерi алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi басқа да мүдделi министрлiктермен, комитеттермен және өзге де мемлекеттiк органдармен келiсе отырып, "Өзенмұнайгаз" өндiрiстiк бiрлестiгiн акцияларын және тендерлiк негiзде сайланған тәуелсiз консультантты тарта отырып, оның қызметiне Дүниежүзiлiк банктiң N 3744-КZ (Мұнай саласына техникалық көмек жобасы) займының қаражаты есебiнен ақы төлей отырып, жекешелендiрудi жүзеге асырсын. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi