О составе Республиканского межведомственного совета по вопросам финансовой поддержки сельского хозяйства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 133. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 1997 г. N 794 ~P970794.
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики
Казахстан от 22 декабря 1994 г. N 1447
P941447_
"О создании
Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства"
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Республиканский межведомственный совет по вопросам
финансовой поддержки сельского хозяйства в следующем составе:
Романов А.Ф.             - президент Государственного фонда
финансовой поддержки сельского
хозяйства, первый заместитель
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан (председатель
Совета)
Зиябеков Б.З.            - председатель Правления
Казагропромбанка
(заместитель председателя
Совета)
Члены Совета:
Булеков М.               - начальник Управления сельского
хозяйства и социальной сферы
Государственного комитета Республики
Казахстан по управлению
государственным имуществом
Григорук В.В.            - академик-секретарь Отделения
экономики и информатики Казахской
академии сельскохозяйственных наук
Джананов Е.Е.            - начальник Главного управления
финансово-инвестиционной политики
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Жамбакин Ж.А.            - генеральный директор Национальной
федерации фермеров Казахстана
"Казагро"
Жанатов К.Ж.             - председатель аграрного союза
Республики Казахстан
Кожабеков Д.Д.           - начальник Отдела агропромышленного
комплекса Министерства экономики
Республики Казахстан
Менжулин Б.И.            - заместитель Министра финансов
Республики Казахстан
Старостенко Г.Г.         - директор Департамента денежно-
кредитных операций Национального
Банка Республики Казахстан
Шаихова А.Н.             - начальник Управления
агропромышленного комплекса
и охраны природы Министерства
финансов Республики Казахстан
2. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 января 1995 г. N 21 "О составе Республиканского межведомственного совета по вопросам финансовой поддержки сельского хозяйства";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 февраля 1995 г. N 166 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 января 1995 г. N 21";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 711 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 января 1995 г. N 21".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау мәселелерi жөнiндегi Республикалық ведомствоаралық кеңестiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 31 қаңтар N 133. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997.05.06. N 794 қаулысымен. ~P970794
"Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың Мемлекеттiк қорын құру
туралы" Қазақстан Республикасын Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22
желтоқсандағы N 1447
P941447_
қаулысына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау мәселелерi жөнiндегi
Республикалық ведомствоаралық кеңес мына құрамда бекiтiлсiн:
Романов А.Ф.     - Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың
Мемлекеттiк қорының президентi, Қазақстан
Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң
бiрiншi орынбасары (Кеңес төрағасы)
Зиябеков Б.З.    - Қазагроөнеркәсiпбанкiнiң басқармасының
төрағасы (Кеңес төрағасының орынбасары)
Кеңес мүшелерi:
Беликов М.       - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi
басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Ауыл
шаруашылығы және әлеуметтiк сала басқармасының
бастығы
Григорук В.В.    - Қазақ Ауыл шаруашылығы ғылымдары академиясының
экономика және информатика бөлiмiнiң
академик-хатшысы
Жананов Е.Е.     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгiнiң Қаржылық-инвестициялық саясат
бас басқармасының бастығы
Жамбақин Ж.Ә.    - Қазақстан фермерлерiнiң "Қазагро" ұлттық
федерациясының бас директоры
Жанатов Қ.Ж.     - Қазақстан Республикасы Аграрлық одағының
төрағасы
Қожабеков Д.Д.   - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгiнiң агроөнеркәсiп кешенi бөлiмiнiң
бастығы
Менжулин Б.И.    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары
Старостенко Г.Г. - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
ақша-кредит операциялары департаментiнiң
директоры
Шаихова А.Н.     - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
агроөнеркәсiп кешенi және табиғатты қорғау
басқармасының бастығы
2. Төмендегiлердiң күшi жойылған деп танылсын:
"Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау мәселелерi жөнiндегi Республикалық ведомствоаралық кеңестiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 9 қаңтардағы N 21 P950021_ қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 9
қаңтардағы N 21 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 ақпандағы N 165
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 9
қаңтардағы N 21 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 711
қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi