О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 марта 1992 г. N 198
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1996 г. N 220
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от
5 марта 1992 г. N 198 "О создании в г.Алма-Ате комплекса Резиденции
Президента Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "в 1992-1995 гг." заменить словами
"в 1992-1996 гг.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 5 наурыздағы N 198 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 21 ақпандағы N 220
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Президентi
Резиденциясының кешенiн құру туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 5 наурыздағы N 198 қаулысына
мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "1992-1995 жылдары" сөздерi "1992-1996 жылдары"
сөздерiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi