О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 октября 1994 г. N 1115
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1996 г. N 241
В связи с реорганизацией Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 октября 1994 г. N 1115 "Об Инструкции по делопроизводству в Управлении Делами Кабинета Министров Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 қазандағы N 1115 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 26 ақпан N 241
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Аппаратының қайта ұйымдастырылуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқармасында iс жүргiзу жөнiндегi нұсқаулық туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 қазандағы N 1115 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi