О проведении международной конференции ООН по реализации программы действий Каирской конференции в странах организации экономического сотрудничества (ЭКО)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1996 г. N 283
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Исполнительного Директора Фонда Народонаселения ООН Д-ра Нафиз Садик и Представительства ООН в Казахстане о проведении 18-20 апреля 1996 года в г. Алматы Международной конференции ООН по реализации Программы Действий Каирской конференции в странах Эко (далее - Конференция).
2. Образовать Организационный комитет по подготовке и проведению Международной конференции ООН по реализации Программы Действий Каирской конференции в странах Эко в составе согласно приложению.
3. Организационному комитету, соответствующим министерствам, иным центральным и местным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и проведение Конференции.
4. Министерству здравоохранения Республики Казахстан расходы, связанные с перемещением участников Конференции по г. Алматы, организацией приемов и культурной программы, а также с техническим оснащением конференционного зала осуществить за счет ассигнований, предусмотренных Министерству здравоохранения Республики Казахстан на 1996 год на централизованные мероприятия, согласно смете расходов.
5. Министерству культуры Республики Казахстан совместно с акимом г. Алматы обеспечить подготовку культурных мероприятий для участников конференции.
6. Министерству иностранных дел Республики Казахстан решить
вопросы визового обеспечения участников Коференции.
7. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан,
акиму г. Алматы организовать транспортное обслуживание мероприятий
Конференции, приезд и отъезд ее участников.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 марта 1996 г. N 283
С О С Т А В
Организационного комитета по подготовке и
проведению Международной конференции
ООН по реализации Программы Действий
Каирской конференции в странах ЭКО
18-20 апреля 1996 года
Исингарин Н.К.            - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Тасмагамбетов И.Н.        - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Тажин М.М.                - Заместитель Руководителя
Администрации Президента Республики
Казахстан, заместитель председателя
(по согласованию)
Члены Организационного комитета:
Девятко В.Н.              - Министр здравоохранения Республики
Казахстан
Каюпова Н.А.              - директор Республиканского научно-
исследовательского центра охраны
здоровья матери и ребенка,
председатель Совета по проблемам
семьи, женщин и демографической
политики при Президенте
Республики Казахстан
Кенжетаева Р.А.           - секретарь Совета по проблемам семьи,
женщин и демографической политики
при Президенте Республики
Казахстан (по согласованию)
Кулмаханов Ш.             - аким г. Алматы
Лавриненко Ю.И.           - Министр транспорта и коммуникации
Республики Казахстан
Мамашев Т.А.              - Министр культуры Республики
Казахстан
Павлов А.С.               - Министр финансов Республики
Казахстан
Сарсенбаев А.С.           - Председатель Национального агентства
по делам печати и массовой
информации Республики Казахстан
(по согласованию)
Сулейменов К.Ш.           - Министр внутренних дел Республики
Казахстан
Токаев К.К.               - Министр иностранных дел
Республики Казахстан

Экономикалық ынтымақтастық ұйымы (ЭЫҰ) елдерiнде Каир конференциясының iс-қимыл бағдарламасын жүзеге асыру жөнiндегi БҰҰ Халықаралық конференциясын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 6 наурыздағы N 283
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. БҰҰ Халық саны Қорының Атқарушы Директоры Д-р Нафиз Садиктiң және Қазақстандағы БҰҰ өкiлдiгiнiң ЭЫҰ елдерiнде Каир конференциясының Iс-қимыл бағдарламасын (бұдан әрi - Конференция) жүзеге асыру жөнiндегi халықаралық БҰҰ конференциясын 1996 жылғы 18-20 сәуiрде Алматы қаласында өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. ЭЫҰ елдерiнде Каир конференциясының Iс-қимыл бағдарламасын жүзеге асыру жөнiндегi БҰҰ халықаралық конференциясын дайындау мен өткiзу жөнiндегi Ұйымдастыру комитетi қосымшаға сәйкес құрамда құрылсын.
3. Ұйымдастыру комитетi, тиiстi министрлiктер, өзге де орталық және жергiлiктi атқарушы органдар БҰҰ халықаралық конференциясын дер кезеңде дайындау мен өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Конференцияға қатысушылардың Алматы қаласы бойынша жүрiп-тұруына, қабылдау және мәдени бағдарламаларын ұйымдастыруға, сондай-ақ конференция залын техникалық жабдықтауға байланысты шығыстарды, шығыстар сметасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң 1996 жылғы орталықтандырылған шараларына арнап көзделген қаражат есебiнен жүзеге асырсын.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi Алматы
қаласының әкiмiмен бiрлесе отырып, Конференцияға қатысушылар үшiн
мәдени шараларды дайындауды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
Конференцияға қатысушыларға визалық қолдау көрсету мәселелерiн
шешсiн.
7. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi, Алматы қаласының әкiмi Конференция шараларына көлiкпен
қызмет көрсетудi, оған қатысушылардың келуi мен керi қайтуын
ұйымдастырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 6 наурыздағы
N 283 қаулысына
ҚОСЫМША
ЭЫҰ елдерiнде Каир конференциясының Iс-қимыл бағдарламасын
жүзеге асыру жөнiндегi БҰҰ Халықаралық конференциясын
дайындау мен өткiзу жөнiндегi Ұйымдастыру комитетiнiң
ҚҰРАМЫ
1996 жылғы 18-20 сәуiр
Есенғарин Н.Қ.          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төраға
Тасмағамбетов И.Н.      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары
Тәжин М.М.              - Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары,
төрағаның орынбасары (келiсiм
бойынша)
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi:
Девятко В.Н.            - Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрi
Каюпова Н.А.            - Бала мен ананың денсаулығын қорғау
республикалық ғылыми-зерттеу
орталығының директоры, Қазақстан
Республикасы Президентiнiң жанындағы
Отбасы әйелдер және демографиялық
саясат проблемалары жөнiндегi
кеңестiң төрағасы
Кенжетаева Р.А.         - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
жанындағы Отбасы, әйелдер және
демографиялық саясат проблемалары
жөнiндегi кеңестiң хатшысы
(келiсiм бойынша)
Құлмаханов Ш.           - Алматы қаласының әкiмi
Лавриненко Ю.И.         - Қазақстан Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрi
Мамашев Т.А.            - Қазақстан Республикасының Мәдениет
министрi
Павлов А.С.             - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi
Сәрсенбаев А.С.         - Қазақстан Республикасының Баспасөз
және бұқаралық ақпарат iстерi
жөнiндегi ұлттық агенттiгiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Сүлейменов Қ.Ш.         - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрi
Тоқаев Қ.Қ.             - Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрi