О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 25 июня 1991 г. N 396
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1996 г. N 310
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Казахской ССР от 25 июня 1991 г. N 396 "О т. Жуйрикове К.К."
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 25 маусымдағы N 396 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 13 наурыздағы N 310
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қ.Қ.Жүйрiков жолдас туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 25 маусымдағы N 396 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары