О Ваисове М.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1996 года N 442
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Ваисова М.К. заместителем Министра юстиции Республики
Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

М.Қ. Уәйісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1996 жылғы 15 сәуір N 442
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
М.Қ. Уәйісов Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева Ә.Ж.