О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 августа 1995 г. N 1110
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1996 г. N 491
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в План первоочередных мер по оздоровлению финансово-хозяйственной деятельности предприятий Государственной холдинговой компании "Карагандауголь", утвержденный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 августа 1995 г. N 1110 "О Плане первоочередных мер по оздоровлению финансово-хозяйственной деятельности предприятий Карагандинского угольного бассейна" следующее изменение:
в пункте 8 после слов "за непоступившую валютную выручку" дополнить словами "кроме налога на добавленную стоимость".
2. Погашение задолженности по налогу на добавленную стоимость производить начиная с 10 августа 1995 года согласно графику, утвержденному компанией "Испат-Кармет", Государственной холдинговой компанией "Карагандауголь" и налоговой инспекцией по Карагандинской области.
3. Государственной холдинговой компании "Карагандауголь" произвести зачет стоимости угля, отгруженного компании "Испат-Кармет", в счет погашения задолженности бюджету по налогу на добавленную стоимость.
4. График погашения задолженности утвердить в течение 10 дней со дня подписания настоящего постановления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 тамыздағы N 1110 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 22 сәуiр N 491
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қарағанды көмiр бассейнi кәсiпорындарының қаржы-шаруашылық қызметiн сауықтыру жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 тамыздағы N 1110 P951110_ қаулысымен бекiтiлген "Қарағандыкөмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясы кәсiпорындарының қаржы-шаруашылық қызметiн сауықтыру жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шаралар жоспарына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
8-тармақ "түспеген валюта табысы үшiн" деген сөздерден кейiн "қосылған құнға салынатын салықтан басқа" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қосылған құнға салынатын салық бойынша берешектi өтеу "Испат-Кармет" компаниясымен, "Қарағандыкөмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясымен және Қарағанды облысы бойынша салық инспекцияларымен бекiтiлген кестеге сәйкес 1995 жылдың 10 тамызынан бастап жүргiзiлсiн.
3. "Қарағандыкөмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясы "Испат-Кармет" компаниясы жөнелткен көмiр қосылған құнға салынатын салық бойынша берешектi бюджетке өтеу есебiне есептелсiн.
4. Берешектi өтеу кестесi осы қаулыға қол қойылған күннен бастап 10 күн iшiнде бекiтiлетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi