О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 1996 г. N 551
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 26 декабря 1995 г. N 2732 Z952732_ "О бухгалтерском учете" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1992 г. N 1068 "Об утверждении Положения о бухгалтерском учете и отчетности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 49, ст. 717);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1994 г. N 213 "О внесении дополнений и изменений в Положение о бухгалтерском учете и отчетности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 12, ст. 108).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 мамырдағы N 551
"Бухгалтерлiк есепке алу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2732 Z952732_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасындағы бухгалтерлiк есеп пен есеп беру туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 желтоқсандағы N 1068 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 49, 717-бап).
"Қазақстан Республикасындағы Бухгалтерлiк есеп пен есеп беру туралы Ережеге толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 ақпандағы N 213 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 12, 108-бап) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi