О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июля 1995 г. N 1021
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 565
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июля 1995 г. N 1021 "О нормативах затрат на содержание объектов государственной социальной сферы" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 298) следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце первом слова "государственных предприятий и организаций" заменить словами "юридических лиц" и далее по тексту;
в абзаце втором слова "к минимальному размеру заработной платы" заменить словами "к минимальному размеру месячного расчетного показателя".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 шiлдедегi N 1021 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 мамырдағы N 565. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мемлекеттiк әлеуметтiк сала объектiлерiн ұстау шығындарының нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 шiлдедегi N 1021 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26, 298-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "мемлекеттiк кәсiпорындар мен ұйымдар" деген сөздер "заңды тұлғалар" деген сөздермен ауыстырылсын, әрi қарай мәтiн бойынша;
екiншi абзацтағы "жалақының ең төменгi мөлшерiнде" деген сөздер "Айлық есептiк көрсеткiштiң ең төменгi мөлшерiне" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi