О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 ноября 1994 г. N 1300
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1996 г. N 567
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 ноября 1994 г. N 1300 P941300_ "Об упорядочении учета гарантий Республики Казахстан" следующие изменения:
пункт 3 признать утратившим силу;
в пункте 5 слова "на условиях пунктов 3, 4" заменить словами "на условиях пункта 4".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 қарашадағы N 1300 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 7 мамырдағы N 567
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының кепiлдiктерiн есепке алуды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 қарашадағы N 1300 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
3-тармақ күшi жойылған деп танылсын;
5-тармақтағы "2-3 және 4-тармақтарындағы шарттармен" деген сөздер "4-тармақтағы шарттармен" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi