О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 января 1992 г. N 28
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1996 г. N 575. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 ноября 2000 г. N 1749 ~P001749.
В связи с принятием государствами - участниками Соглашения о сотрудничестве по обеспечению единства измерения времени и частоты рекомендаций Европейской экономической комиссии Организации Объединенных Наций (документ ТRАNS/SС, 2/R,222) о порядке применения летнего времени начиная с 1996 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 января 1992 г. N 28 P920028_ "О порядке исчисления времени на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 23) следующее изменение:
в абзаце втором пункта 1 слова "последнее воскресенье сентября" заменить словами "последнее воскресенье октября".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 13 қаңтардағы N 28 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 мамыр N 575. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.23. N 1749 қаулысымен. ~P001749
Уақыттың бiрыңғай өлшемi мен жиiлiгiнiң бiрлiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi ынтымақтастық туралы қатысушы мемлекеттер Келiсiмiнiң қабылдануына және 1996 жылдан бастап жазғы уақытты қолдану тәртiбi туралы Бiрiккен Ұлттар Ұйымы Еуропалық экономикалық комиссияның ұсыныстамаларына (ТRАNS/SС, 2/R. 222 құжат) байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының территориясында уақыт есептеу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 13 қаңтардағы N 28 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi абзацындағы "қыркүйектiң соңғы жексенбiсiнде" деген сөздер "қазанның соңғы жексенбiсiнде" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi