Об оплате труда советника Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1996 г. N 581
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Установить должностной оклад советника Министерства иностранных дел Республики Казахстан в размере 4300 тенге в месяц.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi кеңесшiсiнiң еңбек ақысы туралы
Қазақстан Республикасы Үкметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 мамыр N 581
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi кеңесшiсiнiң лауазымдық жалақысы айына 4300 теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi