О мерах по упорядочению управления государственными пакетами акций и долями в хозяйственных товариществах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1996 г. N 607
С целью обеспечения эффективного управления государственными пакетами акций и долями в хозяйственных товариществах с участием государства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1-3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1504 P991504_ )
4. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерством экономики Республики Казахстан разработать и утвердить в месячный срок рекомендации по анализу членами наблюдательного совета финансового состояния хозяйственного товарищества.
5. Признать утратившими силу:
приложение N 3 "Порядок назначения и утверждения руководства государственных акционерных компаний" к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1993 г. N 606 "Вопросы государственного регулирования деятельности хозяйствующих субъектов в процессе разгосударствления и приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 28, ст. 341);
абзацы десятый, одиннадцатый пункта 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 августа 1995 г. N 1177 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 353).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Шаруашылық серiктестiктерiндегi акциялардың мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерiн басқаруды тәртiпке келтiру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 16 мамыр N 607
Мемлекет қатысатын шаруашылық серiктестiктерiндегi акциялардың мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерiн тиiмдi басқаруды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
2.
3.
ЕСКЕРТУ. 1-3-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30.
N 1504 қаулысымен. P991504_
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен және Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiмен бiрлесiп бiр ай мерзiм iшiнде шаруашылық серiктестiгiнiң қаржы жағдайын байқаушы кеңес мүшелерiнiң талдауы бойынша ұсынымдар әзiрлеп, бекiтсiн.
5. "Мемлекет иелiгiнен алу және жекешелендiру процесiндегi шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң қызметiн мемлекеттiк реттеу мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 шiлдедегi N 606 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 28, 341-бап) бекiтiлген "Мемлекеттiк акционерлiк компаниялардың басшыларын тағайындау және бекiту тәртiбi" деген N 3 қосымшасының;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 тамыздағы N 1177 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 353-бап) 2-тармағының оныншы, он бiрiншi абзацтарының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi