О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 г. N 500
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 г. N 626
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 г. N 500 P960500_ "О мерах по восстановлению платежеспособности и предотвращению банкротства акционерного общества "Жезказганцветмет" следующие изменения:
в пункте 6 цифру "24" заменить цифрой "51";
в пункте 7 цифру "24" заменить цифрой "51".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 сәуiрдегi N 500 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 22 мамыр N 626
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамының төлем жасау қабiлетiн
қалпына келтiру және банкроттықты болдырмау жөнiндегi шаралар
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 сәуiрдегi
N 500 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
6-тармақтағы "24" саны "51" санымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "24" саны "51" санымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi