О проведении зачета по бюджетным долгам
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1996 г. N 730
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций оборонных и правоохранительных ведомств за полученные материальные ценности и оказанные услуги Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
произвести разовый зачет между республиканским бюджетом и организациями, имеющими задолженность по налоговым платежам в республиканский бюджет, на общую сумму 245497 тыс. (двести сорок пять миллионов четыреста девяносто семь тысяч) тенге согласно прилагаемым перечням (приложения 1-4);
зачесть указанную сумму в счет финансирования бюджетных организаций оборонных и правоохранительных ведомств, имеющих задолженность перед поставщиками за полученные материальные ценности и услуги.
2. Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета по состоянию на 1 июня 1996 года.
3. Учесть, что акимами г. Алматы, Актюбинской, Акмолинской, Восточно-Казахстанской, Жамбылской, Западно-Казахстанской, Кокшетауской, Мангистауской, Северо-Казахстанской областей будет произведен аналогичный зачет по бюджетным организациям, финансируемым из соответствующих местных бюджетов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1996 г. N 730
П Е Р Е Ч Е Н Ь
транспортных организаций, имеющих задолженность
по налогу на добавленную стоимость в республиканский
бюджет, принимаемую к зачету в счет финансирования
правоохранительных и оборонных ведомств
______________________________________________________________________
|      | Наименование оборонных и правоохранительных
|      | ведомств Республики Казахстан, имеющих
Наименование |Задол-| задолженность перед транспортными организациями
транспортных |жен-  |------------------------------------------------
организаций  |ность |Мини-|Рес- |Мини- |Глав- |Госу- |Коми- |Госкоми-
|прини-|стер-|пуб- |стер- |ное   |дарст-|тет на|тет по
|маемая|ство |ликан|ство  |управ-|венный|циона-|охране
|к за- |обо- |ская |внут- |ление |следст|льной |государ-
|чету, |роны |гвар-|ренних|внут- |венный|безо- |ствен-
|тыс.  |     |дия  |дел   |ренних|коми- |пас-  |ной
|тенге |     |     |      |войск |тет   |ности |границы
______________|______|_____|_____|______|______|______|______|________
_______1______|__2___|__3__|__4__|__5___|__6___|__7___|__8___|___9____
Управление Це-
линной желез-
ной дороги,

Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 маусым N 730
Қорғаныс және құқық қорғау ведомстволары бюджеттiк ұйымдарының алған материалдық құндылықтарға және көрсетiлген қызметтерге пайда болған берешектерiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
республикалық бюджет пен республикалық бюджетке салық төлемдерi бойынша берешектерi бар ұйымдардың арасында берiлiп отырған тiзбеге сәйкес (1-4 қосымшалар) жалпы сомасы 245497 мың (екi жүз қырық бес миллион төрт жүз тоқсан жетi мың) теңгеге бiр жолғы есептеу жүргiзсiн;
аталған соманы алған материалдық құндылықтары мен қызмет көрсетулерi үшiн берушiлердiң алдында берешегi бар қорғаныс және құқық қорғау ведомстволарының бюджеттiк ұйымдарын қаржыландыру есебiне есептесiн.
2. Берешектердi есептеу аталған соманы 1996 жылғы 1 маусымдағы
жағдайы бойынша республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiгiнде
көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
3. Алматы қаласының, Ақтөбе, Ақмола, Шығыс Қазақстан, Жамбыл,
Батыс Қазақстан, Көкшетау, Маңғыстау, Солтүстiк Қазақстан
облыстарының әкiмдерi тиiстi жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын
бюджеттiк ұйымдар бойынша осы секiлдi есептеу жүргiзетiнi
ескерiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 маусымдағы
N 730 қаулысына
1-қосымша
Құқық қорғау және қорғаныс ведомстволарын қаржыландыру
есебiне есепке алынған республикалық бюджетке қосылған
құнға салынатын салық бойынша берешегi бар көлiк
ұйымдарының
Тiзбесi
1. Көлiк ұйымдарының атауы
2. Есепке алынған берешек, мың теңге
3. Көлiк ұйымдары алдында берешегi бар Қазақстан Республикасының
Қорғаныс және құқық қорғау ведомстволарының атауы
а) Қорғаныс министрлiгi
б) Республикалық ұлан
в) Iшкi iстер министрлiгi
г) Iшкi әскерлер бас басқармасы
д) Мемлекеттiк тергеу комитетi
е) Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
ж) Мемлекеттiк шекараны күзету жөнiндегi мемкомитетi
_______________________________________________________________________
1          |   2   |                       3
|       |---------------------------------------------
|       |   а  |  б  |  в  |  г   |   д  |  е  |  ж
_________________|_______|_____________________________________________
Тың темiр жол
басқармасы,

г.Акмола       48399  30000        13592  2738   565    1504
Управление
Западно-
Казахстанской
железной доро-
ги г.Актюбинск 35373  20514        7796   3057   1766   1840    400
Управление
Алматинской
железной доро-
ги г.Алматы     2345         1019                500    826
Итого     86117  50514  1019  21388   5795  2831   4170    400
______________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1996 г. N 730
П Е Р Е Ч Е Н Ь
организаций, финансируемых из республиканского
бюджета и имеющих задолженность перед Акмолинским
хозрасчетным предприятием внутриквартальных
тепловых сетей, засчитываемую в счет погашения
задолженности указанного предприятия по налоговым
платежам в республиканский бюджет по состоянию
на 1 июня 1996 года
____________________________________________________________________
|Засчитываемая
Наименование организации                 |сумма, тыс.тенге
____________________________________________________________________
Управление Государственного следственного
комитета по Акмолинской области                   61
Медицинский отдел Управления внутренних
дел Акмолинской области                         3134
Управление внутренних дел Акмолинской
области (Управление ГАИ, экспертно-
криминалистический отдел)                        424
Управление Комитета национальной
безопасности по Акмолинской области              302
Учреждение ЕЦ 166/1                             4027
Акмолинский сельскохозяйственный институт       5777
Акмолинская областная научно-техническая
библиотека                                       191
Акмолинский центр по гидрометеорологии и
мониторингу                                      368
ИТОГО                                14284
В том числе засчитывается в счет погашения задолженности
Акмолинского хозрасчетного предприятия внутриквартальных тепловых
сетей перед республиканским бюджетом, тыс. тенге:
по подоходному налогу с юридических лиц      -  9464
по налогу на добавленную стоимость           -  4820
ИТОГО                                        - 14284
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1996 г. N 730
П Е Р Е Ч Е Н Ь
предприятий и организаций, имеющих задолженность
по налоговым и другим обязательным платежам в
республиканский бюджет, принимаемую к зачету в
счет финансирования правоохранительных органов
тыс.тенге
____________________________________________________________________
Наименование предприятий и организаций,| Задолженность, подлежащая
виды налоговых и других обязательных   |        зачету
платежей в республиканский бюджет      |--------------|-------------                    |
|    МВД       |     ГСК
_______________________________________|______________|_____________

Ақмола қаласы       48399  30000       13592  2738   565  1504
Батыс Қазақстан
темiр жолы басқарма.35373  20514      7796   3057  1766  1840   400
сы, Ақтөбе қаласы
Алматы темiр жолы
басқармасы, Алматы
қаласы               2345        1019               500   826
Барлығы       86117  50514 1019  21388  5795  2831  4170  400
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 маусымдағы
N 730 қаулысына
2-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын және 1996 жылдың
1 маусымындағы жағдай бойынша республикалық бюджетке
салық төлемдерi жөнiнде Ақмола iшкiтоқсандық жылу жүйелерi
шаруашылық есептегi кәсiпорнының берешегi бар ұйымдардың
Тiзбесi
___________________________________________________________________
Ұйымдардың атауы                 Есептелген сома,
мың теңге
___________________________________________________________________
Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң
Ақмола облысы бойынша басқармасы              61
Ақмола облысы iшкi iстер
басқармасының медициналық бөлiмi              3134
Ақмола облысының iшкi iстер басқармасы
(МАИ басқармасы, эксперттiк-криминалистiк
бөлiм)                                         424
Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң Ақмола
облысы бойынша басқармасы                      302
ЕЦ 166/1 мекемесi                              4027
Ақмола ауылшаруашылығы институты               5777
Ақмола облыстық ғылыми-техникалық
кiтапханасы                                    191
Гидрометеорология және мониторинг
жөнiндегi Ақмола орталығы                      368
Барлығы                           14284
Оның iшiнде Ақмола шаруашылық есептегi iшкiтоқсандық жылу
жүйесi кәсiпорнының республикалық бюджет алдындағы берешегiн өтеу
есебiне мыналар есептеледi, мың теңге;
заңды тұлғалардың табыс салығы бойынша         - 9464
қосылған құнға салынатын салық бойынша         - 4820
Барлығы                           14284
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 маусымдағы
N 730 қаулысына
3-қосымша
Құқық қорғау органдарын қаржыландыру есебiне есепке
алынатын, республикалық бюджетке салық және басқа
мiндеттi төлемдер бойынша берешегi бар кәсiпорындар
мен ұйымдардың
Тiзбесi
___________________________________________________________________
Кәсiпорындар мен ұйымдардың  | Есептеу жүргiзуге жататын берешек
атауы, республикалық бюджетке|____________________________________
салық және басқа мiндеттi    |    Iшкiiсминi    |      МТК
төлемдердiң түрлерi          |                  |
___________________________________________________________________

____________________1__________________|______2_______|_______3_____
Акционерное общество "Алматы-Нан"
г. Алматы
подоходный налог с юридических лиц     11376       6400
Акционерная торговая компания "Арна",
г. Актау
подоходный налог с юридических лиц     16450          -
Акционерное общество "Жамбыл-Астык",
г. Жамбыл
возмещение за зерно урожая 1994 г.     19974          -
Акционерное общество "Уральский
хлебобулочный комбинат", г. Уральск
задолженность по фонду
преобразования экономики                6513          -
Кокшетауский комбинат хлебопродуктов,
г. Кокшетау
подоходный налог с юридических лиц      5421          -
Акционерное общество ПСО
"Севгражданстрой", г. Петропавловск
фонд преобразования экономики и
фонд поддержки предпринимательства
и развития конкуренции                  3389          -
Проектно-строительная фирма
"Петропавловскэнергострой" Министерства
энергетики Республики Казахстан,
г. Петропавловск
фонд преобразования экономики и
фонд поддержки предпринимательства
и развития конкуренции                  3752          -
Акционерное общество "Восток-Женис",
г. Усть-Каменогорск
возмещение кредита, выделенного
на закуп овощей и картофеля урожая
1994 года                               5000         -
Акмолинское областное хозрасчетное
оптово-розничное объединение по
плодоовощной продукции, г. Акмола
погашение кредита, выделенного на
закуп картофеля и овощей в счет
государственных нужд                    8221        -
Акционерное общество "Акмолабакалейторг",
г. Акмола
директивный кредит                     15000
ВСЕГО                        95096      6400
Приложение 4
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1996 г. N 730
Г Р А Ф И К
поставки учреждениям Главного управления уголовно-
исправительной системы Министерства внутренних дел
Республики Казахстан от акционерного общества
"Рысты-АЭВРЗ" экибастузского угля, полученного им
от транспортных организаций за оказанные этим
организациям услуги и засчитываемого в счет
налоговых платежей в республиканский бюджет
по состоянию на 1 июня 1996 года
_____________________________________________________________________
|                  |Стоимость поставляемого
Сроки поставки    | Количество угля, |угля (по ценам с учетом
|      тонн        |НДС и ж.д. тарифа),                |
|                  |тыс.тенге
_______________________|__________________|____________________________
июнь                     28500               14250
июль                     33100               16550
август                   30000               15000
сентябрь                  8400                4200

1               |         2        |        3
___________________________________________________________________
"Алматынан" акционерлiк қоғамы,
Алматы қаласы,
заңды тұлғалардың табыс салығы      11376             6400
"Арна" акционерлiк сауда компаниясы,
Ақтау қаласы
заңды тұлғалардың табыс салығы      16450             -
"Жамбыл-Астық" акционерлiк қоғамы,
Жамбыл қаласы,
1994 жылдың астығының орнын
толтыру                             19974             -
"Орал нан-бөлке комбинаты"
акционерлiк қоғамы, Орал қаласы
экономиканы жаңғырту қоры
бойынша берешек                     6513              -
Көкшетау астық өнiмдерi комбинаты,
Көкшетау қаласы,
заңды тұлғалардың табыс салығы      5421              -
"Севазаматқұрылыс" СӨБ акционерлiк
қоғамы, Петропавл қаласы
экономиканы жаңғырту қоры мен
кәсiпкерлiктi қолдау және
бәсекелестiктi дамыту қоры          3389              -
Қазақстан Республикасы Энергетика
министрлiгiнiң "Петропавлэнергоқұрылыс"
жобалау-құрылыс фирмасы, Петропавл
қаласы
экономиканы жаңғырту қоры мен
кәсiпкерлiктi қолдау және
бәсекелестiктi дамыту қоры            3752              -
"Восток-Жеңiс" акционерлiк қоғамы,
Өскемен қаласы
1994 жылғы өнiмнiң көкөнiсi
және картобын сатып алуға бөлiнген
кредиттi өтеу                         5000              -
Жемiс-көкөнiс өнiмдерi жөнiндегi
шаруашылық есептегi Ақмола облыстық
көтерме бөлшек сауда бiрлестiгi,
Ақмола қаласы
мемлекеттiк қажеттiлiк есебiнен
көкөнiс және картопты сатып алуға
бөлiнген кредиттi өтеу                8221              -
"Ақмолабакалейторг" акционерлiк
қоғамы, Ақмола қаласы
директивтiк кредит                  15000             -
Барлығы                       95096            6400
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 12 маусымдағы
N 730 қаулысына
4-қосымша
Көлiк ұйымдарына қызмет көрсеткенi үшiн "Рысты-АЭВРЗ"
акционерлiк қоғамының осы ұйымдардан алған және 1996
жылғы 1 маусымдағы жағдай бойынша республикалық
бюджетке төленетiн салық төлемдерiнiң есебiне есептелетiн
Екiбастұз көмiрiн Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгi Қылмыстық-түзеу бас басқармасының мекемелерiне
беруiнiң
Кестесi
___________________________________________________________________-
Жеткiзiлу   |  Көмiрдiң мөлшерi, | Жеткiзiлетiн көмiрдiң құны
мерзiмi    |      тонна         | (ҚҚС және т/ж тарифiнiң бағасы
|                    | бойынша) мың теңге
___________________________________________________________________
маусым             28500                  14250
шiлде              33100                  16550
тамыз              30000                  15000
қыркүйек            8400                   4200

ВСЕГО                100000               50000
В том числе засчитывается в счет погашения задолженности
акционерного общества "Рысты-АЭВРЗ" перед республиканским бюджетом,
тыс.тенге:
по налогу на добавленную стоимость        -  21000
по подоходному налогу с юридических лиц   -  29000
ИТОГО                                  -  50000

Барлығы           100000                  50000
Оның iшiнде "Рысты-АЭВРЗ" акционерлiк қоғамының республикалық
бюджет алдындағы берешегiн өтеу есебiне есептеледi, мың теңге:
қосымша құнға салынатын салық бойынша   21000
заңды тұлғалардың табыс салығы
бойынша                                 29000
Барлығы                              50000