О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 г. N 627
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1996 г. N 767
В целях ускорения погашения задолженности бюджетных организаций по страховым взносам в Пенсионный фонд Республики Казахстан, возмещения произведенных расходов на выплату пособий семьям с детьми Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 г. N 627 "О мерах по погашению задолженности бюджетных организаций перед Пенсионным фондом" следующее дополнение:
пункт 1 дополнить абзацами вторым и третьим следующего содержания:
"Министерству финансов Республики Казахстан из указанной выше суммы беспроцентной бюджетной ссуды перечислить Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан 1600 млн. тенге, предусмотренные в приложении 2 по сроку до 30 июня 1996 года;
Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан
по выделенным средствам провести взаимозачет с акимами областей и
г. Алматы по погашению задолженности бюджетных организаций по уплате
страховых взносов в Пенсионный фонд и возмещению произведенных
расходов на выплату пособий семьям с детьми".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 мамырдағы N 627 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 21 маусымдағы N 767
Бюджеттiк ұйымдардың Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына төлейтiн сақтандыру жарналары жөнiндегi берешегiн өтеудi тездету, балалы отбасыларына жәрдемақы төлеуге жұмсалған шығындардың орнын толтыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Бюджеттiк ұйымдардың Зейнетақы қоры алдындағы берешегiн өтеу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 мамырдағы N 627 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай мазмұндағы екiншi және үшiншi абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1996 жылдың 30 маусымына дейiн жоғарыда көрсетiлген процентсiз бюджеттiк несие сомасынан 2-қосымшада көзделген 1600 млн. теңгенi Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне аударсын;
Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi бюджеттiк ұйымдардың Зейнетақы қорына сақтандыру жарналарын төлеу және балалы отбасыларына жәрдемақы төлеуге жұмсалған шығындардың орнын толтыру жөнiндегi берешегiн өтеу жөнiнде облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерiмен өзара есептеме жүргiзсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi