О строительстве больничного комплекса на 240 коек в г. Акмоле
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1996 г. N 771
Учитывая отсутствие современной лечебно-диагностической базы в г. Акмоле, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства здравоохранения Республики Казахстан о необходимости строительства больничного комплекса на 240 коек в г. Акмоле.
2. Министерству экономики Республики Казахстан включить проект строительства больничного комплекса в Перечень инвестиционных проектов, финансируемых в 1997 году за счет иностранных кредитов, предоставляемых под гарантии Республики Казахстан, и за счет займов международных финансовых организаций.
3. Поручить Министерству экономики, Министерству финансов и Министерству здравоохранения Республики Казахстан совместно с Государственной комиссией Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу провести тендерные торги на право инвестирования, проектирования и строительства больничного комплекса на 240 коек в г. Акмоле с привлечением иностранных компаний и фирм.
4. Министерству экономики, Министерству финансов и государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан с учетом проведенных торгов рассмотреть условия получения кредита, его погашения и дать соответствующее заключение.
5. Акиму г. Акмолы после завершения тендера в установленном порядке отвести земельный участок под строительство больничного комплекса на 240 коек.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ақмола қаласында 240 орындық аурухана кешенiн салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 24 маусым N 771
Ақмола қаласында қазiргi заманғы емдеу-диагностика базасының жоқ екенiн ескере отырып Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Ақмола қаласында 240 орындық аурухана кешенiн салу қажеттiгi туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi аурухана кешенiн салу жобасын 1997 жылы Қазақстан Республикасының кепiлдiгiне берiлетiн шетелдiк кредиттер есебiнен және халықаралық қаржы ұйымдарының займдары есебiнен қаржыландырылатын инвестициялық жобалар тiзбесiне енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiне, Қаржы министрлiгi мен Денсаулық сақтау министрлiгiне Қазақстан Республикасының Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясымен, бiрлесiп, шетелдiк компаниялар мен фирмаларды қатыстыра отырып Ақмола қаласында 240 орындық аурухана кешенiнiң құрылысын инвестициялау, жобалау және салу құқығына тендерлiк саудаластық өткiзу тапсырылсын.
4. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, Қаржы
министрлiгi мен мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi өткiзiлген
саудаластықты ескере отырып, кредит алу, оны өтеу шарттарын қарап
тиiстi қорытындылар беретiн болсын.
5. Ақмола қаласының әкiмi тендер аяқталған соң 240 орындық
аурухана кешенiн салуға белгiленген тәртiппен жер учаскесiн бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi