О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1994 г. N 547
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 787
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2844 U962844_ "Об окладах денежного содержания военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава органов Государственного следственного комитета и органов внутренних дел" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1994 г. N 547 "Об увеличении должностных окладов работников органов внутренних дел Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 мамырдағы N 547 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 25 маусымдағы N 787
"Мемлекеттiк тергеу комитетi органдары мен iшкi iстер органдары әскери қызметкерлерiнiң, қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының ақшалай жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2844 U962844_ Жарлығына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң
лауазымдық жалақыларын өсiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 мамырдағы N 547 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi