О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 февраля 1995 г. N 150
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1996 г. N 803
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Во изменение пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики
Казахстан от 13 февраля 1995 г. N 150
P950150_
"О подготовке к
конференции ООН по населенным пунктам Хабитат II" утвердить новый
состав Национального комитета Республики Казахстан:
КУЛИБАЕВ А.А.      - Министр строительства, жилья и застройки
территорий Республики Казахстан,
председатель Национального комитета
МОНТАХАЕВ К.Ж.     - президент Союза архитекторов Республики
Казахстан, заместитель председателя
Национального комитета
САДЫКОВ А.З.       - заместитель начальника Главного управления
архитектуры, градостроительства и
промышленно-гражданских сооружений
Министерства строительства, жилья и
застройки территорий Республики Казахстан,
секретарь Национального комитета
АЛМАГАМБЕТОВ Б.А.  - начальник Управления социальной политики
и кадрового потенциала Министерства
экономики Республики Казахстан
БАИШЕВ К.С.        - первый заместитель Министра экологии и
биоресурсов Республики Казахстан
БАЙМАГАМБЕТОВ С.К. - начальник управления архитектуры,
строительства и застройки территорий
акима г. Алматы
БАЙМЕНОВ А.М.      - первый заместитель Министра труда
Республики Казахстан
ДЕРНОВОЙ А.Г.      - заместитель Министра здравоохранения
Республики Казахстан
ДЖАРБУСЫНОВА М.Б.  - начальник Главного управления
международных организаций и международных
экономических отношений Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
КАЙРАЛАПИН Б.Е.    - заместитель Министра социальной защиты
населения Республики Казахстан
КРАВЧУК А.В.       - начальник Главного управления предупреждения
чрезвычайных ситуаций Государственного
комитета Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
КУТОВОЙ В.И.       - заместитель Министра культуры Республики
Казахстан
НУРГАЛИЕВА Е.Н.    - заместитель Министра юстиции Республики
Казахстан
ТОСКИН В.Ф.        - начальник областного управления по делам
строительства и архитектуры Акмолинской
области
ФАТКУЛЬДИНОВ Ф.Х.  - заместитель акима Кзыл-Ординской области
ШОКАМАНОВ Ю.К.     - заместитель Председателя Государственного
комитета Республики Казахстан по
статистике и анализу
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 ақпандағы N 150 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 26 маусымдағы N 803
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Хабитат II-елдi мекендерi жөнiндегi БҰҰ-ның конференциясына
әзiрлiк туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995
жылғы 13 ақпандағы N 150
P950150_
қаулысының 1-тармағын өзгертуге
байланысты Қазақстан Республикасының Ұлттық комитетiнiң жаңа құрамы
бекiтiлсiн:
Құлыбаев А.А.          - Қазақстан Республикасының Құрылыс,
тұрғын үй және аумақтарда құрылыс
салу министрi, Ұлттық комитеттiң
төрағасы
Монтахаев К.Ж.         - Қазақстан Республикасы сәулетшiлер
одағының президентi, Ұлттық комитет
төрағасының орынбасары
Садықов А.З.           - Қазақстан Республикасы Құрылыс,
тұрғын үй және аумақтарды құрылыс
салу министрлiгiнiң сәулет, қала
құрылысы және өнеркәсiптiк-азаматтық
ғимараттар бас басқармасы бастығының
орынбасары
Алмағамбетов В.А.      - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгiнiң құрылымдық және
инвестициялық саясат бас
басқармасының бастығы
Бәйiшев Қ.С.           - Қазақстан Республикасы Экология
және биоресурстар министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Баймағамбетов С.К.     - Алматы қаласы әкiмiнiң сәулет, қала
құрылысы және аумақтарға құрылыс
салу басқармасының бастығы
Байменов А.М.          - Қазақстан Республикасы Еңбек
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Дерновой А.Г.          - Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрiнiң орынбасары
Жарбосынова М.Б.      -  Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiнiң халықаралық ұйымдар
және экономикалық қатынастар бас
басқармасының бастығы
Қайралапин Б.Е.        - Қазақстан Республикасы Халықты
әлеуметтiк қорғау министрiнiң
орынбасары
Кравчук А.В.           - Қазақстан Республикасының Төтенше
жағдай жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң төтенше жағдайлардың
алдын алу бас басқармасының бастығы
Кутовой В.И.           - Қазақстан Республикасы Мәдениет
министрiнiң орынбасары
Нұрғалиева Е.Н.        - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрiнiң орынбасары
Тоскин В.Ф.            - Ақмола облысының құрылыс және сәулет
iстерi жөнiндегi облыстық басқармасының
бастығы
Фаткульдинов Ф.Х.      - Қызылорда облысы әкiмiнiң орынбасары
Шоқаманов Ю.К.         - Қазақстан Республикасының Статистика
және талдау жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi