О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1801
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 808. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1656 ~P961656.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19
декабря 1995 г. N 1801
P951801_
"О структуре центрального аппарата
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" следующие
изменения:
в пункте 2 цифру "4" заменить цифрой "5";
в пункте 3 цифру "5" заменить цифрой "6".
Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1801 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 28 маусым N 808. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1656 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1801 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "4" саны "5" санымен алмастырылсын;
3-тармақтағы "5" саны "6" санымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары