Об утверждении Положения по проведению тендеров на проектирование и строительство зданий для размещения высших и центральных государственных органов в городе Акмоле и зонах его влияния
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 815. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 июля 1997 г. N 1056. ~P971056
В целях создания рациональной и эффективной застройки новой столицы - города Акмолы и зон его влияния, качественного выполнения работ в сжатые сроки Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое Положение по проведению тендеров на проектирование и строительство зданий для размещения высших и центральных государственных органов в городе Акмоле и зонах его влияния.
2. Министерству строительства, жилья и застройки территорий по согласованию с Министерством экономики и Министерством финансов Республики Казахстан с участием заинтересованных министерств и государственных комитетов в двухмесячный срок разработать проект Положения о заключении контрактов с иностранными фирмами по строительству зданий и сооружений в городе Акмоле и зонах его влияния и представить на утверждение в Правительство Республики Казахстан.
3. Установить, что победитель тендера в двухмесячный срок представляет технико-экономическое обоснование (проект) в Государственную вневедомственную экспертизу Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан для рассмотрения архитектурно-планировочных и технических решений.
4. При проведении тендеров и торгов по объектам, на которые не распространяется действие настоящего постановления, заказчикам и застройщикам следует руководствоваться порядком, установленным Временным положением по подготовке и проведению подрядных конкурсов и торгов (тендеров) в строительстве, утвержденным Министерством экономики и Министерством строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан 7 октября 1994 года N 01-1735/15 и N ФГ-18-21-1845 и прошедшим регистрацию в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНО
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 1996 г. N 815
П О Л О Ж Е Н И Е
по проведению тендеров на проектирование
и строительство зданий для размещения высших и
центральных органов в городе Акмоле и зонах его влияния
I. Общие положения
1. Право выполнения работ по проектированию и строительству зданий для размещения высших и центральных государственных органов в городе Акмоле и зонах его влияния предусматривается исключительно на тендерной основе.

Ақмола қаласында және оның ықпал аймақтарында жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды орналастыру үшiн ғимараттарды жобалауға және салуға арналған тендерлер өткiзу жөнiндегi Ереженi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 28 маусым N 815. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.07.03. N 1056 қаулысымен. ~Р971056
Жаңа астананы - Ақмола қаласын және оның ықпал аймақтарын ұтымды және тиiмдi салуға жағдай жасау, жұмыстарды қысқа мерзiмде сапалы орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Ақмола қаласында және оның ықпал аймақтарында жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды орналастыру үшiн ғимараттарды жобалауға және салуға арналған тендерлер өткiзу жөнiндегi ұсынылып отырған Ереже бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аймақтарда құрылыс салу министрлiгi Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiнiң және Қаржы министрлiгiнiң келiсiмi бойынша мүдделi министрлiктер мен мемлекеттiк комитеттердiң қатысуымен бiр ай мерзiм iшiнде Ақмола қаласында және оның ықпал аймақтарында ғимараттар мен құрылыстар салу жөнінде шетелдiк фирмалармен контрактiлер жасасу туралы Ереженiң жобасын әзiрлеп, Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге ұсынсын.
3. Тендер жеңiмпазы екi ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарды құрылыс салу министрлiгiнiң Мемлекеттiк ведомстводан тыс сараптамасына сәулеткерлiк-жоспарламалық және техникалық шешiмдерiн қарау үшiн техникалық-экономикалық негiздеменi /жобаны/ ұсынатын болып белгiленсiн.
4. Осы қаулының күшi қолданылмайтын объектiлер бойынша тендерлер
мен саудаластық өткiзген кезде тапсырыс берушiлер мен құрылыс
салушылар Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен
Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi бекiткен
және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркеуден өткен
1994 жылғы 7 қазанда N 01-1735/15 және N ФГ-18-21-1845 Құрылыста
мердiгерлiк конкурстар мен саудаластықты /тендерлердi/ дайындау мен
оны өткiзу жөнiндегi Уақытша ережеде белгiленген тәртiптi басшылыққа
алуы қажет.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 28 маусымдағы
N 815 қаулысымен
бекiтiлген
Ақмола қаласында және оның ықпал аймақтарында жоғары
және орталық мемлекеттiк органдарды орналастыру үшiн
ғимараттарды жобалау мен салуға арналған тендерлер
өткiзу жөнiндегi
ЕРЕЖЕ
1. Жалпы ережелер
1. Ақмола қаласында және оның ықпал аймақтарында жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды орналастыру үшiн ғимараттарды жобалау мен салу жөнiндегi жұмыстарды орындау құқығы тек қана тендерлiк негiзде көзделiнедi.

2. Тендеры проводятся тендерными комиссиями, назначаемыми:
по зданиям и сооружениям для размещения высших государственных органов - Правительством Республики Казахстан;
по зданиям и сооружениям центральных государственных органов - министерствами и комитетами-заказчиками с обязательным включением в состав комиссии представителей Министерства экономики, Министерства финансов, Министерства строительства, жилья и застройки территорий, Государственной комиссии Республики Казахстан по передислокации высших и центральных государственных органов в город Акмолу, местных органов архитектуры, финансирующего банка.
Тендерные комиссии вправе для работы привлекать при необходимости экспертов и консультантов.
3. Предметом тендера является определение исполнителя:
проектно-изыскательских работ;
строительства зданий и сооружений;
проектирования и строительства зданий и сооружений;
изготовления, поставки и шеф-монтажа сложного и уникального оборудования;
других видов подрядных и субподрядных работ.
Под словом "строительство" понимается "новое строительство", "расширение", "реконструкция" и "капитальный ремонт" зданий и сооружений.
4. В случае привлечения в качестве источников финансирования иностранных процедурно обусловленных или связанных займов и кредитов тендеры проводятся в соответствии с порядком и условиями, установленными заимодателем или кредитором.
II. Организация тендеров
5. Заказчик-застройщик обеспечивает организацию тендера и работу тендерной комиссии на платной основе.
6. По объектам высших государственных органов проводятся закрытые тендеры, а по объектам центральных государственных органов - закрытые и открытые тендеры по усмотрению заказчиков.
7. Решения о проведении тендеров по объектам высших государственных органов принимается Правительством Республики Казахстан, а по объектам центральных государственных органов - министерствами и комитетами-заказчиками.
8. Подготовка условий тендера и тендерного задания осуществляется заказчиком и утверждается тендерной комиссией. Условия тендера должны включать:
тему тендера, срок выполнения тендерной работы;
место представления тендерной документации с указанием точного адреса;
критерии оценки тендерных документов (стоимость и продолжительность строительства, архитектурный облик здания, качество строительства и др.).
9. Организация-заказчик направляет потенциальным участникам условия тендера, тендерное задание, включающее:
приглашение к участию;
инструкцию для участников (приложение 1);
исходные данные для проектирования (материалы инженерно-геологических изысканий и топографических исследований, в случае реконструкции и капитального ремонта - обмерочные чертежи, а также сведения о способах и возможностях подключения к внешним инженерным источникам либо установки автономных устройств).

2. Тендерлердi:
жоғары мемлекеттiк органдарды орналастыру үшiн ғимараттар мен құрылыстар бойынша - Қазақстан Республикасының Үкiметi;
орталық мемлекеттiк органдарға арналған ғимараттар мен құрылыстар бойынша - комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң, Қаржы министрлiгiнiң, Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгiнiң, Жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк
комиссияның, жергiлiктi сәулеткерлiк органдардың, қаржыландырушы
банктiң өкiлдерiн мiндеттi түрде енгiзе отырып, министрлiктер мен
тапсырыс берушi комитеттер тағайындаған тендерлiк комиссиялар
өткiзедi.
Тендерлiк комиссиялардың қажет болған жағдайда сарапшылар мен
консультанттарды жұмысқа тартуға құқы бар.
3. Тендердiң мәнi:
жобалау-iздестiру жұмыстарын;
ғимараттар мен құрылыстар салуды;
ғимараттар мен құрылыстарды жобалауды және салуды;
күрделi және бiрегей жабдықтар жасауды, берiп тұруды және
шеф-монтаждауды;
мердiгерлiк және қосымша мердiгерлiк жұмыстардың басқа да
түрлерiн орындаушыны айқындау болып табылады.
"Құрылыс" сөзi - ғимараттар мен құрылыстарды "жаңадан салу", "кеңейту", "қайта жаңарту" және "күрделi жөндеу" дегендi бiлдiредi.
4. Шетелдiк процедуралық-келiсiмдiк немесе байланыстық займдар мен кредиттерi қаржыландырудың көзi ретiнде тартқан жағдайда тендерлер займ берушiлер немесе кредиторлар белгiлеген тәртiп пен шарттарға сәйкес өткiзiледi.
ТЕНДЕРЛЕРДI ҰЙЫМДАСТЫРУ
5. Тапсырыс берушi - құрылыс салушы ақылы негiзде тендер ұйымдастыруды және тендерлiк комиссияның жұмысын қамтамасыз етедi.
6. Жоғары мемлекеттiк органдардың объектiлерi бойынша жабық тендерлер, ал орталық мемлекеттiк органдардың объектiлерi бойынша тапсырыс берушiнiң қалауы бойынша жабық және ашық тендерлер өткiзiледi.
7. Жоғары мемлекеттiк органдардың объектiлерi бойынша тендерлердi өткiзу туралы шешiмдi Қазақстан Республикасының Үкiметi, ал орталық мемлекеттiк органдардың объектiлерi бойынша министрлiктер мен тапсырыс берушi-комитеттер қабылдайды.
8. Тендердiң шарттары мен тендерлiк тапсырмалар дайындауды тапсырыс берушi жүзеге асырады және тендерлiк комиссия бекiтедi. Тендерлiк шарттарға:
тендер тақырыбы, тендерлiк жұмыстың орындалу мерзiмi;
мекен-жайы анық көрсетiлген тендерлiк құжаттарды ұсынатын жерi;
тендерлiк құжаттары бағалау белгiсi /құны және құрылысты салудың ұзақтығы, үй-жайдың сәулеттiк бейнесi, құрылыстың сапасы және басқалар/ енедi.
9. Тапсырыс берушi-ұйым әлеуеттi қатысушыларға мыналарды қамтитын тендерлiк шарттар, тендерлiк тапсырмалар жiбередi;
қатысуға шақыруды;
қатысушыларға арналған нұсқау /1-қосымша/;
жобалауға арналған бастапқы деректер /инженерлiк-геологиялық iздестiрулердiң және топографиялық зерттеулердiң материалдары, қайта жаңарту мен күрделi жөндеу болған жағдайда - өлшем сызбалары, сондай-ақ сыртқы инженерлiк көздерге қосымша тартудың тәсiлдерi мен мүмкiндiктерi немесе жеке қондырғының құрылғысы туралы мәлiметтер/.

10. Участники тендера представляют в комиссию анкету участника
(приложение 2), ТЭО (проект, рабочий проект) с
технико-экономическими показателями, отвечающими законодательным и
нормативным актам, действующим на территории Республики Казахстан,
проект договорной цены в национальной валюте Республики Казахстан и
долларах США.
Для иностранных участников обязательно условие привлечения
казахстанских строительных организаций к выполнению не менее 30
процентов от объема строительно-монтажных работ.
III. Проведение тендеров
11. Участник приобретает статус участника тендера с момента
рассмотрения представленного им предложения тендерной комиссией и
принятия ею решения о допуске к участию в тендере.
12. Тендерная комиссия отклоняет предложения:
составленные с нарушением условий тендера;
переданные с целью ограничения конкуренции;
подготовленные участниками, которые объявлены банкротами или представили ложные сведения о своей квалификации, производственной мощности и финансовой надежности;
альтернативные по ценам и продолжительности выполнения.
13. В случае проведения закрытого тендера при вскрытии конвертов с девизами присутствуют представители вышестоящей организации или руководства заказчика, участникам это право не предоставляется.
Одновременно со вскрытием конвертов с предложениями составляется протокол, в котором указывается количество участников тендера, предлагаемые ими технико-экономические показатели по объекту тендера.
14. Право участия в оценке и выборе предложений предоставляется только членам тендерной комиссии.
15. При оценке предложений тендерная комиссия учитывает следующие факторы (по значимости в зависимости от назначения объекта):
технический уровень предложения;
расчетный объем инвестиций и эксплуатационные расходы;
предлагаемые условия платежей;
другие коммерческие, технические и организационные предложения.
16. Тендерная комиссия осуществляет оценку предложений методом простой или балльной оценки показателей предложения.
17. Выбор победителя осуществляется простым большинством голосов при наличии 2/3 членов тендерной комиссии.
18. Итоги рассмотрения предложений по представленной тендерной
документации оформляются протоколом тендерной комиссии.
19. Протокол тендерной комиссии утверждается органом,
назначившим данную комиссию, и о проведенном тендере и его победителе
сообщается в средствах массовой информации.
20. Тендер может быть отменен заказчиком в случаях, если:
не поступило ни одного предложения или все поступившие
предложения не соответствуют условиям тендера;
поступило только одно предложение;
основания для тендера утратили силу.
Приложение 1
Инструкция для участников тендера
Сноска. Заполняется тендерной комиссией и рассылается
участникам тендера.
"____"_____________1996 г.                      г. Алматы

10. Тендерге қатысушылар комиссияға қатысушының сауалнамасын /2-қосымша/, Қазақстан Республикасының аумағында қолданылып жүрген заңдар мен нормативтiк актiлерге жауап беретiн техникалық-экономикалық көрсеткiштер /жобасы, жұмыс жобасы/ ТЭН, Қазақстан Республикасының ұлттық валютасындағы және АҚШ долларындағы келiсiм бағасының жобасын ұсынады.
Шетелдiк қатысушылар үшiн құрылыс-монтаж жұмысы көлемiнiң кем
дегенде 30 процентiн орындауға қазақстандық құрылыс ұйымдарын
тартуға мiндеттi түрде шарт қойылады.
III. ТЕНДЕРЛЕРДI ӨТКIЗУ
11. Қатысушы тендерлiк комиссия олар берген ұсыныстарды қараған
және тендерлiк комиссия тендерге қатысуға жiберу туралы шешiм
қабылдаған сәттен бастап тендерге қатысушы мәртебесiне ие болады.
12. Тендерлiк комиссия:
тендерлiк шарттар бұрмаланып жасалған;
бәсекелестiктi шектеу мақсатында берiлген;
қатысушылар банкрот болып жарияланған немесе өзiнiң бiлiктiлiгi, өндiрiстiк қуаттары мен қаржылық сенiмдiлiгi туралы жалған дерек дайындап берген;
баға және орындау ұзақтығы бойынша балама ұсыныстарды қабылдамайды.
13. Девизi бар конверттердi ашу кезiнде жабық тендердi өткiзген жағдайда жоғары ұйымдардың өкiлдерi немесе тапсырыс берушiнiң басшылары қатысады, қатысушыларға мұндай құқық берiлмейдi.
Сонымен бiр мезгiлде ұсыныстары бар конверттердi аша отырып хаттама жасалады, онда тендердiң объектiсi бойынша тендерге қатысушылардың саны, олар ұсынған техникалық-экономикалық көрсеткiштер көрсетiледi.
14. Ұсыныстарды бағалауға және таңдауға қатысу құқығы тек тендерлiк комиссияның мүшелерiне ғана берiледi.
15. Тендерлiк комиссия ұсыныстарға баға беру кезiнде мынадай факторларды /объектiнiң мақсатына қарай маңыздылығы жөнiнде/:
ұсыныстардың техникалық деңгейiн;
инвестициялардың есеп айырысу көлемi мен пайдалану шығындарын;
төлемдердiң ұсынылған шарттарын;
басқа да коммерциялық, техникалық және ұйымдастыру ұсыныстарын ескередi.
16. Тендерлiк комиссия ұсыныстарды бағалауды ұсыныстар көрсеткiштерiнiң қарапайым немесе баллдық бағалау әдiсiмен жүзеге асырады.
17. Жеңiмпаздарды таңдау тендерлiк комиссия мүшелерi санының 2/3-i қатысқан жағдайда қарапайым көпшiлiк дауыспен жүзеге асырылады.
18. Қабылданған тендерлiк құжаттар бойынша ұсыныстарды қарау
қорытындысы тендерлiк комиссияның хаттамасымен ресiмделедi.
19. Тендерлiк комиссияның хаттамасын осы комиссияны тағайындаған
орган бекiтедi және тендердiң өткiзiлгенi мен оның жеңiмпазы туралы
бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланады.
20. Егер:
бiрде-бiр ұсыныс түспеген немесе барлық түскен ұсыныстар
тендердiң шарттарына сәйкес келмеген;
тек бiр ғана ұсыныс түскен;
тендер өткiзудiң негiзi өз күшiн жойған жағдайда, тапсырыс
берушi тендер өткiзудi кейiнге қалдыруы мүмкiн.
1-қосымша
Тендерге қатысушыларға арналған нұсқау*
Ескерту:
тендерлiк комиссия толтырады және тендерге
қатысушыларға тартылады.
1996 жылғы "__"__________               Алматы қаласы

1. Общие положения
Инструкция является неотъемлемой частью тендерной документации и определяет порядок составления и представления предложений, а также проведения тендера.
При составлении предложения участник обязан соблюдать строительные нормы и другие нормативные акты Республики Казахстан.
Участник представляет на тендер предложения согласно тендерной документации и настоящей инструкции в составе, определенном пунктом 9 Положения.
Предложения представляются на русском языке в 3 экземплярах,
подписанные руководителем организации и заверенные печатью, по
адресу________________________________________.
Предложения представляются с сопроводительным письмом в
запечатанном виде (техническое и коммерческое предложение) с девизом
на внешней стороне конверта и адресом заказчика.
Предложения принимаются почтовым отправлением или курьером, под
расписку представителя - организатора тендера.
Предложения, составленные с нарушениями или отклонениями от
условий тендера, не принимаются к рассмотрению либо отклоняются.
2. Состав предложений
Сопроводительное письмо к предложению.
Предложение по проектированию и строительству.
Предложение по технико-экономическим показателям проекта.
3. Подготовка предложений
Участник должен ознакомиться с площадкой для проектирования
(строительства) в срок с ___________199___г. по ______199___г.
Предлагаемые участником изменения требований тендерной
документации, улучшающие технические и/или экономические показатели
объекта, организацию производства работ, оформляются в виде
отдельного альтернативного предложения, которые направляются и
рассматриваются как самостоятельные только при наличии основного
предложения.
4. Цены
Все цены определяются в национальной валюте Республики
Казахстан и долларах США.
Участник составляет ведомость контрактной цены.
В случае обнаружения ошибок в ведомости контрактной цены:
а) правильной будет считаться итоговая сумма, показанная
прописью;
б) участнику предоставляется (не предоставляется) возможность
внести поправки в предложение после открытия тендера.
5. Залог участника
Участник передает документ о тендерном залоге в размере 1
(одного) процента от предполагаемой стоимости строительства в срок
до получения тендерной документации, одновременно с подачей
предложения.
Залоговая сумма будет Вам возвращена тендерной комиссией в
течение 100 дней после закрытия тендера.
В случае отзыва Вами предложения в период его действия или
необоснованного отказа от заключения контракта залоговая сумма не
возвращается.
6. Прочая информация о тендере
Предельный срок подачи предложения _______________199___г.
Дни и время приема предложения_____________________________ .
Дата и время открытия тендера______________________________ .
Место открытия тендера_____________________________________ .
Процедура вскрытия конвертов с предложениями открытая
(закрытая).
Оценка и выбор предложений будут произведены в течение____ дней
со дня открытия тендера.
Приложение 2
А Н К Е Т А
участника тендера
(строительной, промышленной организации)

1. ЖАЛПЫ ЕРЕЖЕЛЕР
Нұсқау тендерлiк құжаттардың ажырағысыз бөлiгi болып табылады және ұсыныстарды жасау мен ұсынудың, сондай-ақ тендер өткiзудiң тәртiбiн айқындайды.
Ұсыныстарды жасау кезiнде қатысушы Қазақстан Республикасының құрылыс нормалары мен басқа да нормативтiк актiлерiн сақтауға мiндеттi.
Қатысушы тендерге тендерлiк құжаттарға және Ереже құрамының
9-тармағында айқындалған осы нұсқауға сәйкес ұсыныс бередi.
Ұйымның басшысы қол қойған және ______________________________
____________________ мекен-жайы бойынша мөр басып куәландырылған
ұсыныстар 3 дана етiп, орыс тiлiнде берiледi.
Ұсыныстар жолдама хатпен бiрге желiмделген күйде /техникалық
және коммерциялық ұсыныс/, конвертiнiң сыртына тапсырыс берушiнiң
девизi мен мекен-жайы жазылып берiледi.
Ұсыныстар тендердi ұйымдастырушының өкiлi берген қолхатпен пошта
немесе курьер арқылы қабылданады.
Тендердiң шарттары бұзылып немесе одан ауытқи жасалған ұсыныстар
қарауға қабылданбайды немесе қабыл алынбайды.
2. ҰСЫНЫСТАР ҚҰРАМЫ
Ұсынысқа тiркелген жолдама хат.
Жобалау және салу жөнiндегi ұсыныс.
Жобаның техникалық-экономикалық көрсеткiштерi жөнiндегi ұсыныс.
3. ҰСЫНЫСТАРДЫ ДАЯРЛАУ
Қатысушы 199__ жылғы __________ бастап 199___ жылғы ___________
дейiн жобалауға /салуға/ арналған алаңмен танысуға тиiс.
Объектiнiң техникалық және /немесе экономикалық көрсеткiштерiн,
өндiрiс жұмыстарын ұйымдастыруды жақсартатын тендерлiк құжаттардың
талаптарына қатысушылар берген өзгерiстер жеке балама ұсыныс түрiнде
ресiмделедi, олар негiзгi ұсыныстары болған жағдайда ғана дербес
жiберiледi және қаралады.
4. БАҒАЛАР
Барлық бағалар Қазақстан Республикасының ұлттық валютасымен және
АҚШ долларымен белгiленедi.
Қатысушы контрактiлiк бағаның ведомосын жасайды.
Контрактiлiк баға ведомосынан қателер байқалған жағдайда:
а) жазылып көрсетiлген қорытынды сома дұрыс дер саналатын болады;
б) тендер ашылғаннан кейiн қатысушыға ұсыныстарға түзету
енгiзуге мүмкiндiк берiледi /берiлмейдi/.
5. ҚАТЫСУШЫНЫҢ КЕПIЛДIГI
Қатысушы тендерлiк кепiлдiк туралы құжатты, сонымен бiр мерзiмде
ұсыныстар бере отырып, тендерлiк құжаттарды алатын мерзiмге дейiн
құрылыстың болжамдық құнынан 1 /бiр/ процент мөлшерiнде бередi.
Кепiлдiк соманы Сiзге тендер жабылғаннан кейiнгi 100 күн iшiнде
тендерлiк комиссия қайтарады.
Тендер жұмыс iстеп тұрған кезеңде Сiз ұсыныстарды қайтарып алған
немесе контракт жасаудан негiзсiз бас тартқан жағдайда кепiлдiк сома
қайтарылмайды.
6. ТЕНДЕР ТУРАЛЫ ӨЗГЕ ДЕ АҚПАРАТТАР
Ұсыныстарды берудiң шектi мерзiмi 199   жылдың _______________
Ұсыныстарды қабылдаудың күндерi мен уақыты ___________________
Тендердiң ашылу күнi мен уақыты ______________________________
Тендердiң ашылатын жерi ______________________________________
Ашық /жабық/ ұсыныстар бас конверттердi ашу рәсiмi.
Ұсыныстарға баға беру мен оларды iрiктеу тендер ашылған күннен
бастап __________________ күн iшiнде жүргiзiледi.
2-қосымша
Тендерге қатысушының
/құрылыс, өнеркәсiп ұйымдарының/
САУАЛНАМАСЫ

1. Общие сведения
--------------------------------------------------------------------
Полное юридическое!                                                !
название          !                                                !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Юридический статус !                        !Год образования!      !
и вид собственности!                        !               !      !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Вышестоящее ведомство!                                             !
(для отечественного) !                                             !
--------------------------------------------------------------------
2. Адрес
--------------------------------------------------------------------
Страна        !                         !Город   !                 !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Почтовый адрес  !                       !        !                 !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Факс   !              !Телекс   !            !Телефон  !           !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Банковские реквизиты !                                             !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Руководитель (Ф.И.О.)!                                             !
--------------------------------------------------------------------
3. Адрес представительства в Республике Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Юридический статус !                      !Год образования!        !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Регион (область, !                  !Населенный пункт!             !
район)           !                  !                !             !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Улица  !                 !Дом      !           !Индекс !           !
--------------------------------------------------------------------
Факс   !                 !Телекс   !           !Телефон!           !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Контактное лицо (Ф.И.О.), !                                        !
телефон, адрес            !                                        !
--------------------------------------------------------------------

1. Жалпы деректер
___________________________________________________________________
|
|Толық заңды атауы|                                               |
|_________________|_______________________________________________|
___________________________________________________________________
|Заңды мәртебесi және|                  |Құрылған|                |
|меншiк түрi         |                  |жылы    |                |
|____________________|__________________|________|________________|
___________________________________________________________________
|Жоғары тұрған ведомство|                                         |
|  /отандықтар үшiн/    |                                         |
|_______________________|_________________________________________|
2. Мекен-жайы
___________________________________________________________________
| Елi               |                  |Қаласы      |             |
|___________________|__________________|____________|_____________|
___________________________________________________________________
|Пошталық мекен-жай |                 |             |             |
|___________________|_________________|_____________|_____________|
___________________________________________________________________
|Факс               |телекс          |телефон      |              |
|___________________|________________|_____________|______________|
___________________________________________________________________
|Банктiк реквизиттер|                                             |
|___________________|_____________________________________________|
___________________________________________________________________
|Жетекшiсi / Аты-жөнi |                                           |
|_____________________|___________________________________________|
3. Қазақстан Республикасындағы өкiлеттiктiң мекен-жайы
___________________________________________________________________
|Заңды мәртебесi    |                |Құрылған жылы|              |
|___________________|________________|_____________|______________|
___________________________________________________________________
|Аймақ /облыс, аудан/|               |Елдi мекен   |              |
|____________________|_______________|_____________|______________|
___________________________________________________________________
|Көшесi|             |Үйi     |         |Индекс    |              |
|______|_____________|________|_________|__________|______________|
|Факс  |             |Телекс  |         |Телефон   |              |
|______|_____________|________|_________|__________|______________|
___________________________________________________________________
|Байланысатын тұлға /Аты-жөнi/|                                    |
|телефон мекен-жайы           |                                    |
|____________________________ |____________________________________|

4. Род деятельности
--------------------------------------------------------------------
Отрасль     !                    !Подорасль        !               !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Специализация по видам строительных   !                            !
работ, выпуску строительных материалов!                            !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
N п/п       !          Вид продукции и услуг                       !
--------------------------------------------------------------------
!                                                      !
--------------------------------------------------------------------
!                                                      !
--------------------------------------------------------------------
!                                                      !
--------------------------------------------------------------------
!                                                      !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Производственные подразделения с !                                 !
указанием видов деятельности и   !                                 !
место дислокации                 !                                 !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Производственные связи (основные   !                               !
поставщики строительных материалов,!                               !
конструкций и другие)              !                               !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Годовой оборот  !                                                  !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Рекомендации    !                                                  !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Опыт работы на  !                   !Объем           !             !
рынке Республики!                   !предоставленных !             !
Казахстан (если !                   !товаров и услуг !             !
имеется)        !                   !на рынке        !             !
!                   !Республики      !             !
!                   !Казахстан       !             !
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Основные партнеры!                                                 !
в Республике     !                                                 !
Казахстан. Формы !                                                 !
сотрудничества   !                                                 !
--------------------------------------------------------------------

4. Қызметiнiң түрi
___________________________________________________________________
|Саласы     |              |Қосымша сала   |                      |
|___________|______________|_______________|______________________|
___________________________________________________________________
|Құрылыс жұмыстарының түрлерi,|                                   |
|құрылыс материалдарын шығару |                                   |
|бойынша мамандандыру         |                                   |
|_____________________________|___________________________________|
___________________________________________________________________
|N қ/б           | Өнiмдердiң және қызмет көрсетулердiң түрлерi   |
|________________|________________________________________________|
|________________|________________________________________________|
|________________|________________________________________________|
|________________|________________________________________________|
|________________|________________________________________________|
___________________________________________________________________
|Қызмет түрлерi мен орналасқан|                                   |
|орны көрсетiлген өндiрiстiк  |                                   |
|бөлiмшелер                   |                                   |
|_____________________________|___________________________________|
___________________________________________________________________
|Өндiрiстiк байланыстар /құрылыс|                                 |
|материалдарын, конструкцияларды|                                 |
|және басқаларын негiзгi берiп  |                                 |
|тұрушылар/                     |                                 |
|_______________________________|_________________________________|
___________________________________________________________________
|Жылдық айналым |               |                                 |
|_______________|_______________|_________________________________|
___________________________________________________________________
|Ұсынымдар |                                                      |
|__________|______________________________________________________|
___________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасы |         |Қазақстан Республика. |        |
|рыногындағы жұмыс      |         |сының рыногындағы     |        |
|тәжiрибесi /егер бар   |         |тауарлар мен қызмет   |        |
|болса/                 |         |көрсетулердiң берiлген|        |
|                       |         |көлемi                |        |
|_______________________|_________|______________________|________|
___________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасындағы|                                     |
|негiзгi әрiптестер ынтымақ.|                                     |
|тастық түрлерi             |                                     |
|___________________________|_____________________________________|