О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1995 г. N 1125
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 849. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 ноября 1996 г. N 1389 ~P961389
В целях поддержки отечественного производства товаров и развития импортозамещающих производств Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение 1 и 2 к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1995 г. N 1125 P951125_ "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары", с учетом изменений, внесенных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 300 P960300_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1995 г. N 1125", изменения согласно приложениям 1 и 2.
2. Министерству экономики Республики Казахстан совместно с заинтересованными министерствами и государственными комитетами проработать со странами - участниками Таможенного союза внесенные Российской Федерацией ставки ввозных таможенных пошлин и в двухмесячный срок внести соответствующее предложение в Правительство Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении одного месяца с момента опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 1996 г. N 849
Ставки таможенных пошлин
на ввозимые товары
_________________________________________________________________                            |Ставка пошлины в процен-
Код товара  |    Краткое наименование    |Ставка пошлины в про-
по ТН ВЭД   |          товара            |центах от таможенной
|                            |стоимости либо в ЭКЮ
|за единицу измерения
____________|____________________________|________________________
_____1______|___________2________________|__________3_____________
030510000   Рыбная мука и гранулы из
рыбы, пищевые                         5
0602        Прочие живые растения
(включая их корни), черенки
и отводки, мицелий гриба              5
0801        Орехи кокосовые, бразильские
и кешью, свежие или сушеные,
очищенные от скорлупы или
неочищенные, с кожурой или
без кожуры                            5
0802        Прочие орехи, свежие или
сушеные, очищенные от
скорлупы или неочищенные,
с кожурой или без кожуры              5
081400000   Кожура цитрусовых плодов или
корки бахчевых культур (включая
корки арбуза), свежие, мороженые
сушеные или консервированные,
для кратковременного хранения в
рассоле, сернистой воде или в
другом временно консервирующем
растворе                              5

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 шiлде N 849. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.11.14. N 1389 қаулысымен.
Отандық тауар өндiрiсiн қолдау және импортты алмастыратын өндiрiстi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1."Әкелiнетiн тауарларға арналған кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125 қаулысының 1 және 2-қосымшаларына "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 300 қаулысымен енгiзiлген өзгертулердi ескерiп, 1 және 2-қосымшаларға сәйкес өзгертулер енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мүдделi
министрлiктермен және мемлекеттiк комитеттермен бiрлесiп Ресей
Федерациясынан әкелiнетiн кеден бажының енгiзiлген ставкаларын кеден
одағына қатысушы-елдермен пысықтап, екi ай мерзiм iшiнде Қазақстан
Республикасының Үкiметiне тиiстi ұсыныс енгiзсiн.
3. Осы қаулы жарияланған сәттен бастап бiр ай өткеннен кейiн
күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 шiлдедегi
N 849 қаулысына
N 1 қосымша
Әкелiнетiн тауарларға арналған кеден
бажының ставкалары
___________________________________________________________________
СЭҚ ТН    |  Тауарлардың қысқаша атауы            |Кедендiк құннан
бойынша   |                                       |немесе бiрлiк
тауар     |                                       |өлшемiнiң экюдегi
коды      |                                       |процентпен
|                                       |есептегендегi баж
|                                       |ставкалары
___________________________________________________________________
1    |                    2                  |        3
___________________________________________________________________
030510000  Тағамдық балық ұны және балық
түйiршiктерi                                    5
0602       Басқа тiрi өсiмдiктер (олардың тамырларын
қоса), өскiндер мен балдырлар,
саңырауқұлақтың вегитативтi мүшесi              5
0801       Бразилиялық кокос жаңғағы және кешью,
жаңа жаңғақ немесе кептiрiлгенi, қабығынан
тазартылғаны немесе тазартылмағаны,
жұқамамен немесе жұқамасыз                      5
0802       Басқа жаңғақ, жаңа жаңғақ немесе
кептiрiлгенi, қабығынан тазартылғаны немесе
тазартылмаған жұқамамен немесе жұқамасыз
081400000  Цитрус жемiстерiнiң қабығы немесе
бау-бақша дақылдары (қарбыздардың қабығын
қоса), жаңа пiскен, тоңазытылған,
кептiрiлген немесе сөлiнде, қышқыл суында
қысқаша сақтауға немесе басқа уақытша
қалбырлайтын ерiтiндiлердегi консервiленген     5

10          Зерновые хлеба                        5
кроме:
100110100   Пшеница твердая семенная          беспошлинно
100190100   Спельта для посева                беспошлинно
100190910   Пшеница мягкая и пшенично-
ржаная смесь для посева           беспошлинно
100300100   Ячмень семенной                   беспошлинно
100400100   Овес семенной                     беспошлинно
100510      Кукуруза семенная                 беспошлинно
100610100   Рис нешелушеный (рис-сырец)
для посева                        беспошлинно
100700100   Сорго зерновые, гибриды
для посева                        беспошлинно
1302        Соки и экстракты растительные;
пектиновые вещества, пектинаты
и пектаты; агар-агар и другие
клеи и загустители растительного
происхождения, видоизмененные
или невидоизмененные                  5
140420000   Линт хлопковый                        5
2106        Пищевые продукты, в другом
месте не поименованные               10
из 210690990 Жевательная резинка без
сахара (сахарозы) и/или с
использованием заменителя       25, но не менее
сахара                          1,5 экю/1кг
220430      Прочие сусла виноградные        5
220510      Вермуты и прочие вина
виноградные натуральные
с добавлением растительных
или ароматических экстрактов
в сосудах емкостью не более
2 литра                           0,5 экю/1литр
23          Остатки и отходы пищевкусовой
промышленности; готовые корма
для животных                          5
3301        Масла эфирные (освобожденные
или не освобожденные от терпенов),
включая конкреты (твердые
цветочные экстракты) и эссенции;
резиноиды; концентраты эфирных
масел в жирах, нелетучих маслах,
восках и аналогичных веществах,
получаемые методом анфлеража или
мацерацией; терпеновые побочные
продукты детерпенизации эфирных
масел; водные дистилляты и
водные растворы эфирных масел          5
3302        Смеси душистых веществ и смеси
(включая спиртовые растворы),
получаемые на основе одного и
более таких веществ, используемые
в качестве промышленного сырья         5
45          Пробка и изделия из нее                5
50          Шелк                                   5
7204        Отходы и лом черных металлов;
слитки из черных металлов для
переплавки (шихтовые слитки)           5
780110000   Свинец рафинированный                 10
из 901820000 Солярии                               10
из 901910900 Гидромассажные ванны и душевые        10
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 1996 г. N 849
Ставки таможенных пошлин
на ввозимые товары
________________________________________________________________
|                             |Ставка пошлины в про-
Код товара  |  Краткое наименование       |центах от таможенной
по ТН ВЭД   |        товара               |стоимости либо в ЭКЮ
|                             |за единицу измерения
____________|_____________________________|_____________________
_____1______|______________2______________|________3____________
15         Жиры и масла животного или
растительного происхождения;
продукты их расщепления;
приготовленные жиры, воски
животного или растительного
происхождения (кроме товарных
позиций, указанных в 1512)            10
кроме:

10         Дәндiк нан                                     5
мыналардан басқа:
100110100  Тұқымдық қатты бидай                            бажсыз
100190100  Егiске жарамды астық                            бажсыз
100190910  Жұмсақ бидай және егiске арналған қара
бидай                                           бажсыз
100300100  Тұқымдық арпа                                   бажсыз
100400100  Тұқымдық сұлы                                   бажсыз
100510     Тұқымдық жүгерi                                 бажсыз
100610100  Егуге арналған таза күрiш
(салы-күрiш)                                    бажсыз
100700100  Қонақ жүгерi дәнi, екпе будандар                бажсыз
1302       Шырындар мен өсiмдiк сiрiнi, бiрiктiргiш
зат, пектинаттар мен пектаттар; агар-агар
және басқа желiмдер және түрi өзгерген
немесе түрi өзгермеген өсiмдiк қойыртпалары     5
140420000  Щитi мақта                                      5
2106       Басқа жерде аталмаған тағам өнiмдерi            10
210690990- Қантсыз (қант ұнтағы) сағыз                     25, бiрақ
нан        және немесе қант алмастырғышын                  1,5 экю/
пайдаланған сағыз                             1 кг кем емес
220430     Басқа жүзiмдiк суслалар                         5
220510     Вермуттар және басқа өсiмдiктi немесе           0,5 экю/
сыйымдылығы 2 литрден аспайтын ыдыстағы         1 литр
иiстi сiрiндi қосылған таза жүзiм шараптары
23         Тамақ өнеркәсiбiнiң әртүрлi қалдықтары;         5
малдарға арналған дайын азықтар
3301       Эфир майлары (терпеннен босатылған немесе
босатылмаған), конкреттердi (қатты гүлдi
сiрiндiнi) және эссенцияларды қоса;
резиноидтар; анфлераж немесе мацерация
әдiсiмен алынған майлардағы, ұшпайтын
майлардағы, балмұздағы және ұқсас
заттардағы эфир майының детерпенизациясының
терпендiк басқа өнiмдерi; эфир майының
тазартқыш суы және су ерiтiндiсi
3302       Өндiрiс шикiзаты ретiнде пайдаланатын           5
иiстi заттар қоспасы және бiр не бiрнеше
осындай заттар негiзiнде алынатын (спирт
ерiтiндiлерiн қоса) қоспалар
45         Тығын және оның бұйымдары                       5
50         Жiбек                                           5
7204       Қара металдар сынығы мен қалдықтары:            5
балқытуға арналған қара металл кесегi
(шихталық кесек)
780110000  Тазартылған қорғасын                            10
901820000- Солярии                                         10
нан
901910900- Гидромассаждық астаулар мен жуынғыштар          10
нан
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 шiлдедегi
N 849 қаулысына
N 2 қосымша
Әкелiнетiн тауарларға арналған кеден
бажының ставкалары
___________________________________________________________________
СЭҚ ТН      |   Тауарлардың қысқаша атауы        |Кедендiк құннан
бойынша     |                                    |немесе бiрлiк
тауар       |                                    |өлшемiнiң экюдегi
коды        |                                    |процентпен
|                                    |есептегендегi баж
|                                    |ставкалары
___________________________________________________________________
15      Мал майы немесе өсiмдiк түрiндегi          10
майлар; оларды бөлу өнiмдерi,
әзiрленген майлар, мал балауызы
немесе өсiмдiк түрiндегi майлар
(1512 көрсетiлген товар ұстанымынан
басқа)

151710     Маргарин, за исключением          15, но не менее
жидкого маргарина                 0,12 экю/1кг
210110110  Экстракты, эссенции и
концентраты кофе, твердые                    5
32         Экстракты дубильные или
красильные; танины и их
производные; красители,
пигменты и прочие красящие
вещества; краски и лаки;
шпатлевки и прочие мастики;
чернила (типографские краски)                5

151710       Сұйық маргариндi алып тастағандағы     15. бiрақ
маргарин                               0,12 экю/1 кг
кем емес
210110110    Сiрiндi, эссенциялар және қатты кофе
қоспалары                                  5
32           Нығыздалған немесе боялған сiрiндiлер;     5
таниндер және олардың туындылары,
бояғыштар, пигменттер және басқа
бояғыш заттар, бояулар мен лактар;
бiтеуiштер мен басқа мастикалар;
сия (баспахана бояуы)