О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июня 1995 г. N 876 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 851
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 г. N 2895 U962895_ "О мерах по совершенствованию системы государственного управления наукой в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 12, ст. 86) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851)
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 1996 г. N 851
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 6 декабря 1977 г. N 548 "Об Уставе Академии наук Казахской ССР" (СП Каз.ССР, 1978 г., N 1, ст.3).
2. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 мая 1980 г. N 217 "О внесении изменений в Устав Академии наук Казахской ССР (СП Каз.ССР, 1980 г., N 11, ст.34).
3. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 марта 1989 г. N 80 "О внесении изменений и дополнений в Устав Академии наук Казахской ССР" (СП Каз.ССР, 1989 г., N 9, ст.39).
4. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 5 июня 1991 г. N 352 "О расширении прав Казахской академии сельскохозяйственных наук".
5. Распоряжение Премьер-Министра Казахской ССР от 11 октября 1991 г. N 164.
6. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 31 октября 1991 г. N 657 "О численности академиков и членов-корреспондентов Казахской академии сельскохозяйственных наук".
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 апреля 1993 г. N 276 "Об увеличении размера платы за звания действительного члена и члена-корреспондента Национальной академии наук Республики Казахстан и Казахской академии сельскохозяйственных наук" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 11, ст. 138).
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 июня 1994 г. N 717 "Об утверждении Положения о государственных научных стипендиях" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 27, ст. 293).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 462 "Об увеличении численности работников центрального аппарата и Президиума Казахской академии сельскохозяйственных наук".

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 маусымдағы N 876 қаулысына өзгертулер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiн күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегі N 851 қаулысы.
"Қазақстан Республикасында ғылымды мемлекеттiк басқару жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2895 Жарлығын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996, N 12, 86-бап) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы етедi:
1. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 8 шiлдедегi
N 851 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақ ССР Ғылым академиясының Уставы туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1977 жылғы 6 желтоқсандағы N 548 қаулысы (Қаз. ССР-нiң ҚЖ, 1978 ж., N 1, 3-бап).
2. "Қазақ ССР Ғылым академиясының Уставына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1980 жылғы 26 мамырдағы N 217 қаулысы (Қаз. ССР-нiң ҚЖ, 1980 ж., N 11, 34-бап).
3. "Қазақ ССР Ғылым академиясының Уставына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 2 наурыздағы N 80 қаулысы (Қаз. ССР-нiң ҚЖ, 1989 ж., N 9, 39-бап).
4. "Қазақ ауыл шаруашылығы ғылымдары академиясының құқығын кеңейту туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 5 маусымдағы N 352 қаулысы.
5. Қазақ ССР Премьер-Министрiнiң 1991 жылғы 11 қазандағы N 164 өкiмi.
6. "Қазақ ауыл шаруашылығы ғылымдары академиясының академиктер және мүше-корреспонденттер саны туралы" Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 31 қазандағы N 657 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы мен қазақ ауыл шаруашылық ғылыми академиясының толық мүшесi және корреспондент-мүшесi атақтары үшiн төленетiн ақының мөлшерiн көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 7 сәуiрдегi N 276 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 11, 138-бап).
8. "Мемлекеттiк ғылыми стипендиялар туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 маусымдағы N 717 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 27, 293-бап).
9."Қазақ ауыл шаруашылық ғылым академиясы орталық аппаратының қызметкерлерi мен Төралқасының санын ұлғайту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 462 қаулысы.