О ликвидации Института социологии и политологии Национальной академии наук Республики Казахстан
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 г. N 940
В целях оптимизации сети научных учреждений Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан, эффективного использования кадрового потенциала и бюджетных ассигнований Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать Институт социологии и политологии Национальной академии наук Республики Казахстан.
2. Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан в установленном законом порядке провести ликвидационные процедуры.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының Социология және саясаттану институтын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 29 шiлдедегi N 940
Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының ғылыми мекемелерi жүйесiн оңтайландыру, кадр әлеуетi мен бюджет қаржысын тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының Социология және саясаттану институты таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы заңдарда белгiленген тәртiппен тарату процедураларын жүргiзсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi