Вопросы Посольства Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 968
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1995 г. N 2681 U952681_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 37, ст. 474) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия в количестве 18,5 единиц.
2. Установить Послу Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия должностной инвалютный оклад в размере 2500 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить, исходя из инвалютного оклада Посла Республики Казахстан, в соответствии со штатным расписанием.
3. Установить отчисления на оказание медицинской помощи
сотрудникам Посольства в размере 3 процентов от фонда их заработной
платы в иностранной валюте.
4. Министерству иностранных дел по согласованию с Министерством
финансов Республики Казахстан утвердить смету расходов Посольства
Республики Казахстан в Королевстве Саудовская Аравия в пределах
средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на
финансирование новых и действующих посольств Республики Казахстан за
рубежом.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Сауд Аравиясы Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 6 тамыз N 968
"Сауд Аравиясы Корольдiгiнде Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 13 желтоқсандағы N 2681 U952681_ Жарлығын /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 37, 474-бап/ орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Сауд Аравиясы Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штаттық саны 18,5 адам болып бекiтiлсiн.
2. Сауд Аравиясы Корольдiгiндегi Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң шетел валютасымен лауазымдық жалақысы 2500 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң шетел валютасымен алатын жалақысының негiзiнде штаттық кестеге сәйкес белгiленсiн.
3. Елшiлiк қызметкерлерiне медициналық көмек көрсетуге шетел
валютасымен олардың жалақы қорынан 3 процент мөлшерiнде қаржы аудару
белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қаржы
министрлiгiнiң келiсiмi бойынша Сауд Аравиясы Корольдiгiндегi
Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң шығыстар сметасын 1996 жылға
арналған республикалық бюджетте көзделген шет елдердегi жаңа және
жұмыс iстеп жатқан Қазақстан Республикасы елшiлiгiнiң қаржысы
көлемiнде бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi