О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 972. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в приложение 2 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56 P960056_  "О Плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 3, ст.17) следующие изменение и дополнение:
строку, порядковый номер 52, исключить;
графу 5, порядковый номер 140, изложить в следующей редакции:
"Минобразования,
Фонд поддержки молодых талантов
имени Абу-Насыр Аль-Фараби (Фараби-Фонд),
Минэкономики,
Минфин"
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерту мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 6 тамыздағы N 972. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметi 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысының 2-қосымшасына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 3, 17-бап/ мынадай өзгерту мен толықтыру енгiзiлсiн:
рет нөмiрi 52-жол алынып тасталсын;
5-бағанның рет нөмiрi 140-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бiлiмминi,
Әбу Насыр Әл-Фараби атындағы
/Фараби қоры/ жас таланттарды
қолдау қоры,
Экономминi,
Қаржыминi"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi