О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 591
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 981
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1996 г. N 591 P960591_ "О мерах по организации правового всеобуча в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 21, ст.182) следующие изменения:
абзац третий пункта 1 исключить;
признать утратившим силу пункт 3;
в пункте 4 слова "Министерствам, государственным комитетам, ведомствам, акимам областей и г.Алматы," исключить.
в Комплексной программе правового всеобуча в Республике Казахстан на 1996-1998 годы, утвержденной указанным постановлением:
исключить порядковый номер 28;
в графе 2, порядковый номер 29, исключить слова "должностных лиц, специалистов аппаратов министерств, государственных комитетов, ведомств и их территориальных органов, акимов административно-территориальных единиц,".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 мамырдағы N 591 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 7 тамыздағы N 981
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасында жалпыға бiрдей құқықтық оқуды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 13 мамырдағы N 591 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 21, 182-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1-тармақтың үшiншi абзацы алынып тасталсын;
3-тармақтың күшi жойылған деп танылсын;
4-тармақтағы "Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, ведомстволар, облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi" деген сөздер алынып тасталсын.
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 1996-1998 жылдарға арналған жалпыға бiрдей құқықтық оқудың кешендi бағдарламасындағы:
28 рет нөмiрi алынып тасталсын;
29 рет нөмiрiнiң 2 бағанындағы "министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, ведомстволар және олардың аумақтық органдары аппараттарының лауазымды тұлғалары мен мамандарын, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктердiң әкiмдерiн" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi