О мерах по упорядочению практики привлечения иностранных юридических фирм и оказанию консультативных услуг Правительству и бюджетным организациям Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 г. N 982.
В целях упорядочения практики заключения договоров (контрактов) с иностранными юридическими фирмами по вопросам оказания правовой консультативной помощи Правительству и бюджетным организациям Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что все договоры (контракты), заключаемые Правительством, министерствами и ведомствами Республики Казахстан с иностранными юридическими лицами на оказание правовой консультативной помощи, а также представление интересов в судах или иных органах других государств, должны представляться на предварительную экспертизу в Министерство юстиции Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 08.06.2017 № 350 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Определить, что в состав делегаций по проведению переговоров
о заключении вышеуказанных договоров (контрактов) должны включаться
представители Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Шетелдiң заңгерлiк фирмаларын тарту практикасын реттеу және Қазақстан Республикасының Үкiметi мен бюджеттiк ұйымдарына консультациялық қызметтер көрсету жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 7 тамыздағы N 982.
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен бюджеттiк ұйымдарына құқықтық консультациялық көмек көрсету мәселелерi бойынша шетелдiң заңгерлiк фирмаларымен шарттар /контрактiлер/ жасасу практикасын реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi, министрлiктерi және ведомстволары құқықтық консультациялық көмек көрсетуге, сондай-ақ басқа да мемлекеттердiң соттарында немесе өзге органдарында мүдделердi бiлдiруге шетелдiң заңды тұлғаларымен жасасатын барлық шарттар (келісімшарттар) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне алдын ала сараптауға ұсынылуы тиiс деп белгiленсiн.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 350 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Жоғарыда аталған шарттарды /контрактiлердi/ жасасу туралы келiссөздердi жүргiзу жөнiндегi делегациялардың құрамына Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң өкiлдерi кiруi тиiс деп айқындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi