О продаже государственного пакета акций акционерного общества "Казахмарганец"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1996 г. N 1008. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 U952721_  "О приватизации", в целях ускоренного развития черной металлургии и реконструкции акционерного общества "Казахмарганец" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с планом приватизации государственного пакета акций акционерного общества "Казахмарганец", предложенным Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации по акту приема-передачи государственный пакет акций акционерного общества "Казахмарагнец" (80 процентов) для его продажи.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации организовать и провести открытый тендер по продаже государственного пакета акций акционерного общества "Казахмарганец".
4. Министерствам и ведомствам, акиму Жезказганской области осуществить все необходимые мероприятия для реализации Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации плана приватизации государственного пакета акций акционерного общества "Казахмарганец".
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Штойка Г.Г.
Премьер-Министр Республики Казахстан

"Қазақмарганец" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 тамыздағы N 1008. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы  N 2721  Заң күшi бар Жарлығына сәйкес, қара металлургияны жедел дамыту мен "Қазақмарганец" акционерлiк қоғамын қайта жаңарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi ұсынған "Қазақмарганец" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн жекешелендiру жоспарына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Қазақмарганец" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн (80 процентiн) сату үшiн қабылдау-өткiзу актi бойынша Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Қазақмарганец" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн сату жөнiнде ашық тендер ұйымдастырсын және өткiзсiн.
4. Министрлiктер мен ведомстволар, Жезқазған облысының әкiмi Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң "Қазақмарганец" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн жекешелендiру жоспарын жүзеге асыруы үшiн қажеттi барлық шараларды жүргiзсiн.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Г.Г.Штойкке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi