О тарифах на услуги железной дороги
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1996 г. N 1054. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56 P960056_ "О плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 3, ст. 17) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить в 1996-1997 годах поэтапный переход к единым тарифам на железнодорожные перевозки грузов в межгосударственном и во внутриреспубликанском сообщениях.
Повысить тарифы на железнодорожные перевозки грузов во внутриреспубликанском сообщении:
I этап: с 1 октября 1996 года - на 9 процентов;
II этап: с 1 января 1997 года - на 9 процентов;
III этап: с 1 апреля 1997 года - на 9 процентов;
IV этап: с 1 июля 1997 года - на 7 процентов;
V этап: с 1 октября 1997 года - на 8 процентов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Темiр жол қызметiне арналған тарифтер туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 тамыздағы N 1054 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қаңтардағы N 56 қаулысын орындау үшiн /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 3, 17-бап/ Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi 1996-1997 жылдары мемлекетаралық және республикаiшiлiк қатынастарда темiр жол жүктерiн тасымалдауға арналған бiрыңғай тарифтерге кезең-кезеңмен өтудi қамтамасыз етсiн.
Республикаiшiлiк қатынастардағы темiр жол жүктерiн тасымалдауға арналған тарифтер:
I кезең : 1996 жылғы 1 қазаннан бастап - 9 процентке;
II кезең : 1997 жылғы 1 қаңтардан бастап - 9 процентке;
III кезең : 1997 жылғы 1 сәуiрден бастап - 9 процентке;
IҮ кезең : 1997 жылғы 1 шiлдеден бастап - 7 процентке;
Ү кезең : 1997 жылғы 1 қазаннан бастап - 8 процентке өсiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi