О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1996 г. N 1058
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1996 г. N 1101
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1996 г. N 1058 "О Плане координационных мероприятий по борьбе с хищениями государственного имущества в Республике Казахстан"
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 тамыздағы N 1058 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 9 қыркүйек N 1101
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк мүлiктiң ұрлануымен
күрес жөнiндегi үйлестiру шараларының Жоспары туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 тамыздағы N 1058 қаулысының
күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi