О признании утратившим силу пункта 18 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 527
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1996 г. N 1192
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу пункт 18 Порядка предоставления льгот отдельным категориям граждан и возмещения министерствам, государственным комитетам, центральным, местным исполнительным органам и иным юридическим лицам расходов, связанных с ними, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 527 P960527_ "Об утверждении Порядка предоставления льгот отдельным категориям граждан и возмещения министерствам, государственным комитетам, центральным, местным исполнительным органам и иным юридическим лицам расходов, связанных с ними" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 156).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 527 қаулысының 18 тармағының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 қыркүйектегi N 1192
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiк беру мен министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттерге, орталық, жергiлiктi атқарушы органдарға және заңды тұлғаларға оған байланысты шығындарды өтеудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 527 P960527_ қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996-ж., N 18, 156-бап) бекiтiлген Азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер беру мен министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттерге, орталық, жергiлiктi атқарушы органдарға және басқа да заңды тұлғаларға оларға байланысты шығындарды өтеу тәртiбiнiң 18 тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi