О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1996 г. N 472
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 1212. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 февраля 2000 г. N 143 ~P000143.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1996 г. N 472 P960472_ "О создании Комитета ветеринарии в Министерстве сельского хозяйства" следующее изменение:
в пункте 1 слова "в пределах численности и ассигнований, установленных центральному аппарату Министерства" заменить словами "из них 13 единиц за счет сокращения численности центрального аппарата Министерства сельского хозяйства и 7 единиц - за счет сокращения численности центрального аппарата министерств и ведомств в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 г. N 1000 P961000_ "О централизации учетно-финансовых служб отдельных министерств и ведомств Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегi N 472 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 2 қазан N 1212. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.02.01. N 143 қаулысымен. ~P000143
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Ауыл шаруашылығы министрлiгiнде Мал дәрiгерлiгi комитетiн құру туралы" 1996 жылғы 19 сәуiрдегi N 472 қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
I-тармақтағы "осы министрлiктiң орталық аппаратына белгiленген адам саны мен қаражат шегiнде" деген сөздер "оның iшiнде "Қазақстан Республикасының жекелеген министрлiктерi мен ведомстволарының есеп-қаржы қызметiн орталықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 тамыздағы N 1000 қаулысына сәйкес 13 бiрлiк Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық аппаратының адам саны қысқарту есебiнен және 7 бiрлiк-министрлiктер мен ведомстволар орталық аппаратының адам санын қысқарту есебiнен" деген сөздермен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi