О приватизации имущественного комплекса Карагандинской ГРЭС-2
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1996 г. N 1222
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 U952721_ "О приватизации", в целях развития финансовой и хозяйственной деятельности энергетики Карагандинской области, учитывая дефицит электроэнергии в регионе, необходимость проведения срочного ремонта и реконструкции Карагандинской ГРЭС-2, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном законом порядке передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации по акту приема-передачи имущественный комплекс, находящийся на балансе Карагандинской ГРЭС-2.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации организовать и провести закрытый инвестиционный тендер по продаже имущественного комплекса Карагандинской ГРЭС-2 с применением процедуры голландских торгов.
3. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан совместно с Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерством финансов Республики Казахстан определить правопреемников по внутренним и внешним обязательствам Карагандинской ГРЭС-2.
4. Исключить из приложения 2 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1996 г. N 663 P960663_ "О Программе приватизации и реструктуризации в электроэнергетике" объект "Карагандинская ГРЭС-2".
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Штойка Г.Г.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қарағанды 2-ГРЭС-нiң мүлiктiк кешенiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 қазан N 1222
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 U952721_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн, аймақта электр энергиясының тапшылығын, Қарағанды 2-ГРЭС-iн шұғыл түрде жөндеу және қайта жаңарту жұмыстарын жүргiзу қажеттiгiн ескере отырып, Қарағанды облысы энергетикасының қаржылық және шаруашылық қызметiн дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Қарағанды 2-ГРЭС-i балансында тұрған мүлiктiк кешендi заңда белгiленген тәртiппен қабылдау-өткiзу актiсi бойынша өткiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қарағанды 2-ГРЭС-нiң мүлiктiк кешенiн голландық саудаластық ресiмдерiн қолдана отырып сату жөнiнде жабық инвестициялық тендер ұйымдастырып, өткiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен және Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп Қарағанды 2-ГРЭС-нiң iшкi және сыртқы мiндеттемелерi бойынша құқықтық мұрагерлерiн айқындасын.
4. "Электр энергетикасындағы жекешелендiру және қайта құрылымдау
бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 30
мамырдағы N 663 қаулысына N 2 қосымшасынан "Қарағанды 2-ГРЭС"
объектiсi алынып тасталсын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Премьер-Министрдiң
орынбасары Г.Г. Штойкке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi