О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. N 1232
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1995 г. N 13 "О Наблюдательном совете Национальной акционерной компании "Казахтелеком";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 апреля 1995 г. N 506 "О Сагындыкове Е.К. и Ульянове И.В.";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1824 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1995 г. N 13".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 4 қазан N 1232
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының Байқаушы кеңесi
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6
қаңтардағы N 13 қаулысы;
"Е.Қ. Сағындықов және И.В. Ульянов туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 сәуiрдегi N 506
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6
қаңтардағы N 13 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы
қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi