О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 430
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 г. N 1314
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 430 P960430_ "О предельных расходах государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета на 1996 год" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению по строке
"Генеральная Прокуратура Республики Казахстан" в графе "Центральный
аппарат" цифру "55850" заменить цифрой "50850", в графе "Местные
органы" цифру "583088" заменить цифрой "433088".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 430 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 қазан N 1314
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк органдардың шектi шығыстары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 430 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулыға 2-қосымшада "Қазақстан Республикасының Бас
Прокуратурасы" жол бойынша "Орталық аппарат" бағанында "55850" саны
"50850" санымен ауыстырылсын, "Жергiлiктi органдар" бағанында
"583088" саны "433088" санымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары