О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 г. N 1324
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. Исключить пункт 4 Плана законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 1996 год, утвержденного постановлением
Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 1995 г. N 1732
P951732_
"О Плане законопроектных работ Правительства на 1996 год"
(САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 492).
2. Исключить абзац пятый постановления Правительства Республики
Казахстан от 28 февраля 1996 г. N 254
P960254_
"О внесении изменений
и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от
15 декабря 1995 г. N 1732" (САПП Республики Казахстан, 1996 г.,
N 10, ст.72).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 қазан N 1324
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "Үкiметтiң 1996 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 15 желтоқсандағы N 1732 P951732_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылға арналған заң жобалары жұмыстарының 4-тармағы алынып тасталсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38, 492-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 15
желтоқсандағы N 1732 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 ақпандағы
N 254 қаулысының бесiншi абзацы алынып тасталсын (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 10, 72-құжат).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары