О переименовании аэропорта "Центральный" г. Караганды
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 1330
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение акима Карагандинской области, согласованное
с Государственной ономастической комиссией при Правительстве
Республики Казахстан, о переименовании аэропорта "Центральный"
г. Караганды в аэропорт "Сарыарка".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қарағанды қаласындағы "Центральный" әуежайының атын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қараша N 1330
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қарағанды облысы әкiмiнiң Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясымен келiсiлген Қарағанды
қаласындағы "Центральный" әуежайын "Сарыарқа" әуежайы деп өзгерту
туралы ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары