О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1995 г. N 1901
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 1337. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1742 ~P961742.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
декабря 1995 г. N 1901
P951901_
"О типовой структуре аппарата акимов
областей и города Алматы, перечне их самостоятельных исполнительных
органов, лимитах общей численности работников, количества служебных
легковых автомобилей, фонда оплаты труда и расходов на служебные
командировки" следующие изменения:
в приложении 3 к указанному постановлению:
в графе 5:
по строке "Акмолинская" цифру "70" заменить цифрой "75";
в приложении 4:
в графе 2:
по строке "Всего" цифру "98" заменить цифрой "99";
по сроке "Акмолинская" цифру "5" заменить цифрой "6";
в графе 3:
по сроке "Всего" цифру "20" заменить цифрой "21";
по сроке "Акмолинская" цифру "1" заменить цифрой "2";
в приложении 5:
в графе 4:
по строке "Всего" цифру "234" заменить цифрой "235";
по сроке "Акмолинская" цифру "13" заменить цифрой "14".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 30 желтоқсандағы N 1901 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қараша N 1337. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1742 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Облыстар мен Алматы қаласы әкiмдерi аппаратының үлгiлiк
құрылымы, олардың дербес атқарушы органдарының тiзбесi,
қызметкерлерiнiң жалпы санының лимиттерi, қызметтiк жеңiл
автомобильдерiнiң саны, еңбекақы қоры және қызметтiк iссапарларға
арналған шығындар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995
жылғы 30 желтоқсандағы N 1901 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының 3-қосымшасындағы:
5-бағанадағы:
"Ақмола" деген жолдағы  "70" деген сан "75" деген санмен
ауыстырылсын;
4-қосымшасындағы:
2-бағанадағы:
"Барлығы" деген жолдағы "98" деген сан "99" деген санмен
ауыстырылсын;
3-бағандағы:
"Барлығы" деген жолдағы "20" деген сан "21" деген санмен
ауыстырылсын;
"Ақмола" деген жолдағы "1" деген сан "2" деген санмен
ауыстырылсын;
5-қосымшасындағы:
4-бағанадағы:
"Барлығы" деген жолдағы "234" деген сан "235" деген санмен
ауыстырылсын;
"Ақмола" деген жолдағы "13" деген сан "14" деген санмен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары