О внесении изменений и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 августа 1995 г. N 1192
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 1434. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 февраля 1998 г. N 132 ~P980132.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 августа 1995 г. N 1192 P951192_ "О специальном счете правоохранительных и судебных органов" следующие изменения и дополнение:
в названии постановления и в пункте 1 исключить слова "и судебных";
в тексте постановления слова "Министерству внутренних дел" заменить словами "Государственному следственному комитету";
в пункте 2:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"отчисления в размере 50 процентов от сумм возмещенного государству ущерба, средств, поступивших от реализации имущества, обращенного по приговору суда в собственность государства, а также всех конфискованных у преступников по решению суда транспортных средств, оргтехники и средств связи";
абзац третий исключить;
дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. Министерству юстиции по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан в месячный срок определить перечень правоохранительных органов Республики Казахстан, на укрепление которых должны направляться средства указанного специального счета";
пункты 3, 4, 5 считать соответственно пунктами 4, 5, 6.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 тамыздағы N 1192 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 22 қараша N 1434. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.02.24. N 132 қаулысымен. ~P980132
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Құқық қорғау және сот органдарының арнаулы шоты туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 тамыздағы N 1192 P961192_ қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
қаулының атауы мен 1-тармағынан "және сот" деген сөздер алынып тасталсын;
қаулының мәтiнiндегi "Iшкi iстер министрлiгi" деген сөздер "Мемлекеттiк тергеу комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекетке келтiрiлген зиянды өтеу сомасынан, соттың үкiмi бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған мүлiктi, сондай-ақ соттың шешiмi бойынша қылмыскерлерден тәркiленiп алынған барлық көлiк құралдарды, ұйымдастыру техникалары және байланыс құралдарын сатудан түскен қаражаттан 50 процент мөлшерiнде аударым";
үшiншi абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қаржы министрлiгiнiң келiсiмi бойынша, бiр ай мерзiмде, нығайту үшiн аталған арнаулы шоттың қаражаты берiлетін Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының тiзбесiн айқындасын";
3, 4, 5-тармақтар тиiсiнше 4, 5, 6-тармақтар болып саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi