О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1996 г. N 1446
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2
февраля 1996 г. N 141
P960141_
"Об инвестиционной программе
Республики Казахстан на 1996 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
порядковые номера 13 и 14 считать соответственно 14 и 15;
дополнить строкой, порядковый номер 16, следующего содержания:
"16. Франция  Автоматизация аэродромных  15     Государственное
зон управления аэропортов  млн.$  предприятие
гг.Акмолы, Алматы,                "Казаэронави-
Актюбинска                        гация"
в строке "ИТОГО" цифры                    "522,9 млн.$
114,2 млн.ДМ
7,236 млрд.яп.иен"
заменить цифрами                          "537,9 млн.$
114,2 млн.ДМ
7,236 млрд.яп.иен";
дополнить указанное постановление приложением 1а (секретно);
в приложении 2:
исключить строки, порядковый номер 1;
порядковые номера 2, 3, 4, 5 считать соответственно 1, 2, 3, 4;
в строке "ИТОГО" цифры       "943       62,3      35,6"
заменить цифрами             "393       62,3      34,6";
в приложении 3:
раздел "СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО" дополнить:
Акционерное общество "Бакцид"
-----------------------------
Обеспечение населения зон экологического
бедствия Республики Казахстан столовой
слабоминерализованной водой, производство
водной и сухой основы для медицинских
целей и их экспорт, Талдыкорганская область
вода столовая фасованная       тыс.л        1500       1997
ординарный дистиллят           -"-           200       1997
бидисциллят                    -"-            50       1998
апирогенная вода               -"-             5       1998
комплексные сухие
минеральные соли               тонн           24       1998
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 141 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 қараша N 1446
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Қазақстан Республикасының 1996 жылға арналған инвестициялық
бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы
2 ақпандағы N 141 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
13 және 14 реттiк нөмiрлерi тиiсiнше 14 және 15 болып есептелсiн;
16 реттiк нөмiрi мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"16.Франция   Ақмола, Алматы,    15 млн.$   "Казаэронавигация"
Ақтөбе қалалары               мемлекеттiк
әуе жайлары                   кәсiпорны
басқармаларының
аэродромдық
аймақтарын
автоматтандыруды"
"Жиынтығы" жолындағы       "522,9 млн. $
114,2 млн. ДМ
7,236 млрд. жапон иенi"
цифрлары                    "537,9 млн. $
114,2 млн. ДМ
7,236 млрд. жапон иенi"
цифрларымен ауыстырылсын
аталған қаулы 1а-қосымшамен толықтырылсын (құпия);
2-қосымшада:
1 реттiк нөмiр алынып тасталсын;
2, 3, 4, 5-тармақтар тиiсiнше 1, 2, 3, 4-тармақтар болып есептелсiн;
"Жиынтығы" жолындағы    "943  62,3  35,6"
цифрлары
"393  62,3  34,6"
цифрларымен ауыстырылсын.
3-қосымшада:
"Ауыл шаруашылығы" бөлiм төмендегi жолдармен толықтырылсын:
"Бакцид" акционерлiк қоғамы
---------------------------
Қазақстан Республикасының экологиялық
апат аймағының халқын асханалық әлсiз
минералданған сумен қамтамасыз ету,
медициналық мақсаттар үшiн су және құрғақ
негiздерiн өндiру және оларды экспорттау,
Талдықорған облысы
ыдысқа құйылған асханалық су       мың.л.  1500  1997
ординарлы дистиллят                - " -    200  1997
бидистиллят                        - " -    50   1998
апиргендi су                       - " -     5   1998
кешендi құрғақ
минералды тұздар                   тонна    24    1998
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi