О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1996 г. N 1078
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 1996 г. N 1448. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 июня 2002 г. N 665 ~P020665
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1996 г. N 1078 P961078_ "Об утверждении норм учебной (педагогической) нагрузки отдельным категориям педагогических работников" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 36, ст. 340) следующие изменения:
в абзаце втором пункта 1 цифру "18" заменить цифрой "20";
в абзацем третьем цифру "16" заменить цифрой "18";
в пункте 2 после "кадров" дополнить словами "начиная с третьей четверти 1996/97 учебного года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 қыркүйектегi N 1078 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 26 қараша N 1448. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2002 жылғы 17 маусымдағы N 665 қаулысымен. ~P020665
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Педагогикалық қызметкерлердiң жекелеген санаттарына оқу (педагогикалық) жүктемесi нормасын бекiту туралы "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 қыркүйектегi N 1078 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 36, 340-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi абзацындағы "18" деген сан "20" деген санмен
ауыстырылсын;
үшiншi абзацындағы "16" деген сан "18" деген санмен
ауыстырылсын;
2-тармақтағы "кадрларды" деген сөзiнен кейiн "1996\97 оқу
жылының үшiншi тоқсанынан бастап" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi