О признании утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1995 г. N 926
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1996 г. N 1494
В соответствии с подпунктом 6 пункта I Указа Президента Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 3168 U963168_ "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов и сокращении численности государственных органов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1995 г. N 926 "О правилах публичной демонстрации кино-, видеопроизведений на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 265).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5 шiлдедегi N 926 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 желтоқсан N 1494
"Орталық атқарушы органдардың құрылымын жетiлдiру және мемлекеттiк органдардың санын қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қазандағы N 3168 U963168_ Жарлығы 1-тармағының 6-тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының аумағында кино-, бейнешығармаларды көпшiлiкке көрсету ережелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5 шiлдедегi N 926 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 23, 265-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi