О Бакырчикском горнодобывающем совместном предприятии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1541
В целях обеспечения привлечения иностранных инвестиций на развитие совместного предприятия "Бакырчикское горнодобывающее совместное предприятие" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом о продаже доли участия казахстанской стороны в совместном предприятии "Бакырчикское горнодобывающее совместное предприятие" в размере 60 процентов его уставного фонда компании "Централ Эйшен Майнинг Лимитед", а также продаже части имущественного комплекса государственного предприятия "Бакырчикский горно-металлургический комбинат" совместному предприятию "Бакырчикское горнодобывающее совместное предприятие", переданного ему на условиях аренды.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном порядке передать Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации долю участия казахстанской стороны в совместном предприятии "Бакырчикское горнодобывающее совместное предприятие" в размере 60 процентов его уставного фонда и часть имущественного комплекса государственного предприятия "Бакырчикский горно-металлургический комбинат".
3. Уполномочить Государственный комитет Республики Казахстан по приватизации провести переговоры и подписать договор купли-продажи доли участия и части имущественного комплекса и иных связанных с ним документов.
4. Признать утратившими силу:
пункты 2 и 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1993 г. N 145 P930145_ "Об утверждении Соглашения о создании Бакырчикского горнодобывающего совместного предприятия в Семипалатинской области Республики Казахстан, заключенного с компанией "Минпрок-Чилевич, Лимитед" (США) (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 5, ст. 61);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 мая 1993 г. N 346 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1993 г. N 145" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 15, ст. 180).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Бақыршық кен өндiру бiрлескен кәсiпорны туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 желтоқсан N 1541
"Бақыршық кен өндiру бiрлескен кәсiпорны" бiрлескен кәсiпорнын дамытуға шетел инвестицияларын тартуды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң "Бақыршық кен өндiру бiрлескен кәсiпорнының" Қазақстан жағының қатысу үлесiн "Централ Эйшен Майнинг Лимитед" компаниясына оның жарғылық қорының 60 процентi мөлшерiнде сату, сондай-ақ "Бақыршық кен-металлургия комбинаты" мемлекеттiк кәсiпорнының "Бақыршық кен өндiру бiрлескен кәсiпорыны" бiрлескен кәсiпорнына оған жалдау шартында берiлген мүлiктiк кешенiнiң бiр бөлiгiн сату туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне "Бақыршық кен өндiру бiрлескен кәсiпорны" бiрлескен кәсiпорны Қазақстан жағының жарғылық қорының 60 процентi мөлшерiндегi қатысу үлесi мен "Бақыршық кен металлургия комбинаты" мемлекеттiк кәсiпорны мүлiктiк кешенiнiң бiр бөлiгiн берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне келiссөздер жүргiзуге және қатысу үлесi мен мүлiктiк кешеннiң бiр бөлiгiн сатып алу-сату шартына және оған қатысты өзге де құжаттарға қол қою өкiлеттiгi берiлсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Семей облысындағы Бақыршық пен өндiру бiрлескен кәсiпорнын құру туралы "Минпрок-Чилевич, Лимитед" (АҚШ) компаниясымен жасалған Келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 24 ақпандағы N 145 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 5, 61-құжат)
2 және 6-тармақтарының;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы
24  ақпандағы N 145 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 мамырдағы N 346
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 15,
180-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi