О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1640. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 129 единиц.
2. Разрешить Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 434 "О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан";
пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 октября 1996 г. N 1293 P961293_  "О внесении изменений в отдельные решения Правительства Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 1996 г. N 1640
Структура
центрального аппарата Министерства
промышленности и торговли Республики Казахстан
Руководство
Главное управление промышленной политики и модернизации
структуры промышленного производства
Главное управление производственно-технического
сотрудничества и торговой политики
Главное управление реформирования и развития
горно-металлургического комплекса
Главное управление реформирования и развития
машиностроения, производства товаров народного потребления
и мобилизационной подготовки
Управление реформирования и развития химических
производств
Управление развития рыночных отношений и
мониторинга в промышленности
Управление кадров и организации работы аппарата
Отдел экспортного контроля
Договорно-правовой отдел
Отдел бухгалтерского учета и финансового обеспечения

Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 160 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 129 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiне министрдiң 3 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ құрамы 13 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 сәуiрдегi N 434  қаулысы ;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жекелеген шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 қазандағы N 1293  қаулысының  2-тармағы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1640 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Өнеркәсiп саясаты және өнеркәсiп өндiрiсiнiң құрылымын модернизациялау бас басқармасы
Өндiрiстiк-техникалық ынтымақтастық және сауда саясаты бас басқармасы
Тау-кен металлургия кешенiн реформалау және дамыту бас басқармасы
Машина жасау халықтық тұтыну тауарлары өндiрiсi мен жұмылдыру даярлығын реформалау және дамыту бас басқармасы
Химия өндiрiсiн реформалау және дамыту басқармасы
Нарықтық қатынастар мен өнеркәсiптегi мониторингтi дамыту басқармасы
Кадр және аппарат жұмысын ұйымдастыру басқармасы
экспортты бақылау бөлiмi
шарттық-құқықтық бөлiм
Бухгалтерлiк есеп және қаржылық қамтамасыз ету бөлiмi