О структуре центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1659. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 апреля 1997 г. N 646 ~P970646.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 54 единиц.
2. Разрешить Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан иметь 2 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства геологии
и охраны недр Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 3 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря
1995 г. N 1784 "О структуре центрального аппарата Министерства
геологии и охраны недр Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта
1996 г. N 339 "О внесении изменения в постановление Правительства
Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1784";
постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября
1996 г. N 1108 "О внесении дополнения и изменения в постановление
Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1784".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1659
Структура
центрального аппарата Министерства
геологии и охраны недр Республики Казахстан
Руководство
Отдел анализа и прогнозирования геологического изучения и
освоения недр по нефти и газу
Отдел анализа и прогнозирования геологического изучения и
освоения недр по твердым полезным ископаемым
Отдел гидрогеологии и мониторинга подземных вод
Отдел охраны недр
Финансово-экономический отдел
Нормативно-правовой сектор
Первый отдел
Отдел кадров

Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1659. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.23. N 646 қаулысымен. ~P970646
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 54 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiне министрдiң 2 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, саны 9 адамдық алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 3 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1784 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1784 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 наурыздағы N 339 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1784 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 11 қыркүйектегi N 1108 қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1659 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын
қорғау министрлiгi орталық аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Басшылық
Мұнай және газ жөнiнде жер қойнауын геологиялық зерделеудi және
игерудi талдау мен болжау бөлiмi
Қатты пайдалы қазбалар жөнiнде жер қойнауын геологиялық
зерделеудi және игерудi талдау мен болжау бөлiмi
Гидрология және жер асты суларының мониторингi бөлiмi
Жер қойнауын қорғау бөлiмi
Қаржы-экономика бөлiмi
Нормативтiк-құқықтық сектор
Бiрiншi бөлiм
Кадр бөлiмi