О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1748. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 мая 1997 г. N 907 ~P970907.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить с 10 января 1997 года ставки акцизов на подакцизные товары, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Указанные ставки применяются также в случаях реализации импортируемых подакцизных товаров, если акциз по этим товарам на территории Республики Казахстан не был уплачен.
3. Утвердить с 10 января 1997 года нормы провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами, согласно приложению 2.
4. Признать утратившими силу с 10 января 1997 года некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 3.
5. Настоящее постановление подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1748
СТАВКИ АКЦИЗОВ
на подакцизные товары, ввозимые на таможенную
территорию Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Код товарной    !        Наименование            !Ставки акцизов в
номенклатуры    !           товара               !процентах к тамо-
внешнеэкономической!                                !женной стоимости
деятельности    !                                !и в экю
за
!                                !единицу измерения
--------------------------------------------------------------------
1          !             2                  !       3
--------------------------------------------------------------------
Из 0301, 0302, 0303, Осетровая и лососевая рыбы,
0304, 0305,          икра осетровых и лососевых
1604
рыб, деликатесы, пригото-         100
вленные из осетровых и
лососевых рыб и икры
--------------------------------------------------------------------

Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалар алып өтетiн акциз салуға жатпайтын акцизделетiн тауарлардың нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1748. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.30. N 907 қаулысымен. ~P970907
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. 1997 жылдың 10 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының кеден шекарасына әкелiнетiн акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары 1-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Аталған ставкалар, сондай-ақ егер осы тауарлар бойынша Қазақстан Республикасының аумағында акциз төленбеген болса, импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларды сату жағдайында қолданылады.
3. 1997 жылдың 10 қаңтарынан бастап жеке тұлғалардың Қазақстан
Республикасының кеден шекарасы арқылы акциз салынуға жатпайтын
акцизделетiн тауарларды алып өту нормасы 2-қосымшаға сәйкес
бекiтiлсiн.
4. 1997 жылдың 10 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң 3-қосымшаға сәйкес күшi жойылған деп
танылсын.
5. Осы қаулы жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1748 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының кеден аумағына
әкелiнетiн акцизделетiн тауарларға арналған
АКЦИЗДЕРДIҢ СТАВКАЛАРЫ
___________________________________________________________________
Сыртқы экономикалық| Тауардың атауы           |Кедендiк құнға және
қызметтiң тауарлық |                          |өлшем бiрлiгiндегi
номенклатурасының  |                          |экюге
проценттегi
коды               |                          |акциздердiң ставкалары
____________________________________________________________________
1         |             2            |          3
____________________________________________________________________
. Ескерту. Экю кедендiк төлемдердi төлеу үшiн Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкiнiң бағамы бойынша кеден заңында
айқындалған күнi теңгемен қайта есептеледi.
0301,0302,0303,      Бекiре және албырт балық,           100
0304,0305,           бекiре және албырт балық
1604-тен
уылдырығы, бекiре және
албырт балықтан дайындалған
жеңiстiк тағамдар және
уылдырықтар
. Ескерту. Тауарлардың номенклатурасы СЭҚ ТН кодымен де,
тауарлардың атауымен де белгiленедi.
___________________________________________________________________

2203 00              Пиво                              0,2 экю/литр
--------------------------------------------------------------------
Из 2204 (кроме       Вина, шампанские вина             0,8 экю/литр
2204 30),
2205, 2206
Виноматериалы                     0,8 экю/литр
--------------------------------------------------------------------
Из 2207, 2208,       Все виды спирта  (кроме           3,5 экю/литр
ввозимого для изготовления
ликеро-водочных изделий, крепленых
напитков, крепленых соков, вина,
бальзама, при наличии у
товаропроизводителей лицензии
Республики Казахстан на право
производства указанной продукции)
Крепленые напитки, крепленые соки
и бальзамы, водка, ликеро-водочные

2203  00             Сыра                           0,2 экю/литр
___________________________________________________________________
2204-дан (2204-30    Шараптар, шампан шараптары     0,8 экю/литр
-дан басқа),
2205,2206
Шарап материалдары             0,8 экю/литр
___________________________________________________________________
2207,2208,           Спирттiң барлық түрi           3,5 экю/литр
/тауар өндiрушiде осындай
өнiмдi шығару құқығына Қазақ.
стан Республикасының лицензиясы
болған жағдайда ликер-арақ бұйымдарын,
күшейтiлген шырындар, шарап, бальзам
жасау үшiн әкелiнетiндерiнен басқа/
Күшейтiлген сусындар,
күшейтiлген шырындар мен
бальзамдар, арақ, ликер-арақ

изделия, коньяки                  3,0 экю/литр
--------------------------------------------------------------------
2402
Табачные изделия, прочие изделия, 2,0 экю/1000
содержащие табак                  штук
--------------------------------------------------------------------
Из 2709
Нефть сырая                       7 экю/тонну
--------------------------------------------------------------------
Из 271000330,        Бензин (за исключением
271000350
авиационного)                     31 экю/тонну
--------------------------------------------------------------------
Из 271000610,        Дизельное топливо                 6 экю/тонну
271000650,
271000690
--------------------------------------------------------------------
Из 420310000
Одежда из натуральной кожи        50
--------------------------------------------------------------------

бұйымдары, коньяктар           3,0 экю/литр
___________________________________________________________________
2402
Темекi бұйымдары, құрамында
темекi бар басқа да бұйымдар   2,0 экю/1000дана
___________________________________________________________________
2709-дан
Өңделмеген мұнай               7 экю/тонна
___________________________________________________________________
271000330,           Бензин (авиациялықты
271000350
қоспағанда)                    31 экю/тонна
___________________________________________________________________
271000610,271000650  Дизель отыны                   6 экю/тонна
271000690-нан
___________________________________________________________________
420310000-нан
Табиғи терiден тiгiлген        50
киiмдер
___________________________________________________________________

Из 4301, 4302, 4303, Выделанные и невыделанные меховые 50
650692000
шкурки (кроме шкурок крота,
кролика, собаки, оленя, овчины),
изделия из натурального меха,
включая пальто, полупальто, жакеты,
накидки, палантины, боа, шарфы,
головные уборы и воротники, шубы,
пластины (кроме изделий из шкурок
крота, кролика, собаки, оленя,
овчины), пальто, полупальто, жакеты,
накидки с применением отделки из
меха (за исключением меха крота,
кролика, собаки, оленя, овчины)
--------------------------------------------------------------------
Из 701321, 701331,   Изделия из хрусталя, хрустальные  50
701391, 940510500
осветительные приборы
--------------------------------------------------------------------
Из 7113, 710239000,  Ювелирные изделия из золота,      40
7114, 7116
платины или серебра
--------------------------------------------------------------------
8703 21              Автомобили легковые с поршневым   10 процентов,
двигателем внутреннего сгорания   но не менее
с искровым зажиганием и с         0,375 экю/куб.
кривошипно-шатунным механизмом    см объема
с рабочим объемом двигателя       двигателя
не более 1000 куб.см
кроме:
8703 21 900          Автомобили легковые с поршневым   20 процентов,
двигателем внутреннего сгорания   но не менее
с искровым зажиганием и с         0,15 экю/куб.
кривошипно-шатунным механизмом    см объема
с рабочим объемом двигателя       двигателя
не более 1000 куб.см, бывшие
в употреблении
--------------------------------------------------------------------
8703 22              Автомобили легковые с поршневым   10 процентов,
двигателем внутреннего сгорания   но не менее
с искровым зажиганием и с         0,425 экю/куб.
кривошипно-шатунным механизмом    см объема
с рабочим объемом двигателя       двигателя
более 1000 куб.см, но не более
1500 куб.см
кроме:
8703 22 900          Автомобили легковые с поршневым   20 процентов,
двигателем внутреннего сгорания   но не менее
с искровым зажиганием и с         0,17 экю/куб.
кривошипно-шатунным механизмом    см объема
с рабочим объемом двигателя       двигателя
более 1000 куб.см, но не более
1500 куб. см, бывшие в
употреблении
--------------------------------------------------------------------
8703 23              Автомобили легковые с поршневым   15 процентов,
двигателем внутреннего сгорания   но не менее
с искровым зажиганием и с         0,675 экю/куб.
кривошипно-шатунным механизмом    см объема
с рабочим объемом двигателя       двигателя
более 1500 куб.см, но не более
1800 куб.см
кроме:

4301,4302,4303,      Өңделген және өңделмеген мех   50
650692000-нан
терiлерi (көртышқан, үй қояны,
ит, бұғы, қой терiсiнен басқа),
пальтоны, шолақ пальтоны,
кеудешенi, жамылғыны,
палантиндi, боаны, бөкебайды,
бас киiмдердi және жағаларды,
тондарды, пластиндердi қосқанда
табиғи мехтардан тiгiлген
бұйымдар (көртышқан, үй қояны,
ит, бұғы, қой терiсiнен басқа),
мехтан жиектеме сатып тiккен
пальто, шолақ пальто, жакет,
жамылғы (көртышқан, үй қояны,
ит, бұғы, қой мехынан басқа)
___________________________________________________________________
701321,701331,       Хрусталь бұйымдар, хрусталь   50
701391,              жарақтандыру бұйымдары
940510500-дан
___________________________________________________________________
7113,710239000,      Алтыннан, платина немесе      40
7114,7116-дан
күмiстен жасалған
зергерлiк бұйымдар
___________________________________________________________________
8703 21              Ұшқындап от алып, iштен       10 процент,
жанатын поршендi двигателi    бiрақ
бар және кривошипшатунды      двигателiнiң
тетiгi бар двигателiнiң       көлемi 0,375
жұмыс көлемi 1000 текше       экю/текше
см артық емес жеңiл           см кем емес
автомобильдер
мынадан басқа:
8703 21 900          Ұшқындап от алып, iштен       20 процент, бiрақ
жанатын поршендi двигателi    двигателiнiң
бар және кривошипшатунды      көлемi 0,15
тетiгi бар двигателiнiң       экю/текше
жұмыс көлемi 1000 текше       см кем емес
см артық емес жеңiл
автомобильдер, бұрын
пайдаланылған
. Ескерту. Шығарылғанына 10 жылдан асқан автомобильдер.
___________________________________________________________________
8703 22              Ұшқындап от алып, iштен       10 процент,
жанатын поршендi двигателi    бiрақ
бар және кривошипшатунды      двигателiнiң
тетiгi бар двигателiнiң       көлемi 0,425
жұмыс көлемi 1000 текше       экю/текше
см артық, бiрақ 1500 текше    см кем емес
см артық емес жеңiл
автомобильдер
мынадан басқа:
8703 22 900          Ұшқындап от алып, iштен       20 процент,
жанатын поршендi двигателi    бiрақ
бар және кривошипшатунды      двигателiнiң
тетiгi бар двигателiнiң       көлемi 0,17
жұмыс көлемi 1000 текше       экю/текше
см артық, бiрақ 1500 текше    см кем емес
см артық емес жеңiл
автомобильдер, бұрын
пайдаланылған
___________________________________________________________________
8703 23              Ұшқындап от алып, iштен       15 процент,
жанатын поршендi двигателi    бiрақ
бар және кривошипшатунды      двигателiнiң
тетiгi бар двигателiнiң       көлемi 0,675
жұмыс көлемi 1500 текше       экю/текше
см артық, бiрақ 1800 текше    см кем емес
см артық емес жеңiл
автомобильдер,
мынадан басқа:

8703 32 900          Автомобили легковые с двигателем  30 процентов,
внутреннего сгорания с            но не менее
воспламенением от сжатия          0,3 экю/куб.
(дизелем или полудизелем) с       см объема
рабочим объемом двигателя более   двигателя
1500 куб.см, но не более 1800
куб.см, бывшие в употреблении
--------------------------------------------------------------------
8703 32              Автомобили легковые с двигателем  20 процентов,
внутреннего сгорания с            но не менее
воспламенением от сжатия          1,3 экю/куб.
(дизелем или полудизелем) с       см объема
рабочим объемом двигателя более   двигателя
1800 куб.см, но не более 2500
куб.см
кроме:
8703 32 900          Автомобили легковые с двигателем  40 процентов,
внутреннего сгорания с            но не менее
воспламенением от сжатия          0,53 экю/куб.
(дизелем или полудизелем) с       см объема
рабочим объемом двигателя более   двигателя
1800 куб.см, но не более 2500
куб.см, бывшие в употреблении
--------------------------------------------------------------------
8703 33              Автомобили легковые с двигателем  25 процентов,
внутреннего сгорания с            но не менее
воспламенением от сжатия          2,0 экю/куб.
(дизелем или полудизелем) с       см объема
рабочим объемом двигателя более   двигателя
2500 куб.см
кроме:
8703 33 900          Автомобили легковые с двигателем  50 процентов,
внутреннего сгорания с            но не менее
воспламенением от сжатия          1,05 экю/куб.
(дизелем или полудизелем) с       см объема
рабочим объемом двигателя более   двигателя
2500 куб.см, бывшие в
употреблении
--------------------------------------------------------------------
8704 21              Автомобили грузовые с двигателем  15 процентов
внутреннего сгорания с
воспламенением от сжатия
(дизелем или полудизелем)
грузоподъемностью до 1,25 т
кроме:
8704 21 390,         Автомобили грузовые с двигателем  30 процентов
8704 21 990          внутреннего сгорания с
воспламенением от сжатия
(дизелем или полудизелем)
грузоподъемностью до 1,25 т,
бывшие в употреблении
--------------------------------------------------------------------
8704 31              Автомобили грузовые с двигателем  15 процентов
внутреннего сгорания с
искровым зажиганием
грузоподъемностью до 1,25 т
кроме:
8704 31 390,         Автомобили грузовые с двигателем  30 процентов
8704 31 990          внутреннего сгорания с
искровым зажиганием
грузоподъемностью до 1,25 т,
бывшие в употреблении
--------------------------------------------------------------------
Из 9303, 9304,       Огнестрельное и газовое
9305
оружие (кроме приобретаемого      40
для нужд органов государственной
власти)
--------------------------------------------------------------------
Сноска. Экю пересчитывается в тенге по курсу Национального Банка Республики Казахстан в день, определяемый таможенным законодательством для уплаты таможенных платежей.
Сноска. Номенклатура товаров определяется как кодом ТН ВЭД, так и наименованием товаров.
Сноска. Автомобили, год выпуска которых более 10 лет.
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 41. P970041_ ; от 14 апреля 1997 г. N 553 Р970553_ .
Примечание.
Ставки акцизов также применяются к подакцизным товарам (коды 220300, 2204 (кроме 220430), 2205, 2206, 2207, 2208, 2402), страной происхождения которых являются государства - члены Содружества Независимых Государств и которые импортируются из названных государств, независимо от даты заключения контрактов и факта оплаты по ним, в соответствии с которыми указанные товары ввозятся на таможенную территорию Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1748
НОРМЫ ПРОВОЗА
физическими лицами через таможенную границу
Республики Казахстан подакцизных товаров,
которые не подлежат обложению акцизами
--------------------------------------------------------------------
Код товарной     !    Наименование товара      !Норма провоза (на
номенклатуры     !                             !одно лицо)
внешнеэкономической!                             !
деятельности     !                             !
--------------------------------------------------------------------
Из 0301, 0302, 0303, Осетровая и лососевая рыбы,     3 кг (нетто)
0304, 0305, 1604     икра осетровых и лососевых
рыб, деликатесы, приготовленные
из осетровых и лососевых рыб и
икры
--------------------------------------------------------------------

8703 32 900          Қысыммен жалындап от алып,    30 процент,
iштен жанатын двигателi бар   бiрақ
(дизельдi немесе жартылай     двигателiнiң
дизельдi) двигателiнiң        көлемi 0,3
жұмыс көлемi 1500 текше       экю/текше
см артық, бiрақ 1800 текше    см кем емес
см артық емес жеңiл
автомобильдер, бұрын
пайдаланылған
___________________________________________________________________
8703 32              Қысыммен жалындап от алып,    20 процент,
iштен жанатын двигателi бар   бiрақ
(дизельдi немесе жартылай     двигателiнiң
дизельдi) двигателiнiң        көлемi 1,3
жұмыс көлемi 1800 текше       экю/текше
см артық, бiрақ 2500 текше    см кем емес
см артық емес жеңiл
автомобильдер
мынадан басқа:
8703 32 900          Қысыммен жалындап от алып,    40 процент,
iштен жанатын двигателi бар   бiрақ
(дизельдi немесе жартылай     двигателiнiң
дизельдi) двигателiнiң        көлемi 0,53
жұмыс көлемi 1800 текше       экю/текше
см артық, бiрақ 2500 текше    см кем емес
см артық емес жеңiл
автомобильдер, бұрын
пайдаланылған
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
8703 33              Қысыммен жалындап от алып,    25 процент,
iштен жанатын двигателi бар   бiрақ
(дизельдi немесе жартылай     двигателiнiң
дизельдi) двигателiнiң        көлемi 2,0
жұмыс көлемi 2500 текше       экю/текше
см артық  жеңiл               см кем емес
автомобильдер
мынадан басқа:
8703 33 900          Қысыммен жалындап от алып,    50 процент,
iштен жанатын двигателi бар   бiрақ
(дизельдi немесе жартылай     двигателiнiң
дизельдi) двигателiнiң        көлемi 1,05
жұмыс көлемi 2500 текше       экю/текше
см артық  жеңiл               см кем емес
автомобильдер, бұрын
пайдаланылған
___________________________________________________________________
8704 21              Қысыммен жалындап от алып,    15 процент
iштен жанатын двигателi бар
(дизельдi немесе жартылай
дизельдi) жүк көтергiштiгi
1,25 т дейiнгi жүк
автомобильдерi
мынадан басқа:
8704 21 390          Қысыммен жалындап от алып,    30 процент
iштен жанатын двигателi бар
жүк көтергiштiгi 1,25 т
дейiнгi жүк автомобильдерi
___________________________________________________________________
8704 31              Ұшқындап от алып, iштен       15 процент
жанатын двигателi бар жүк
көтергiштiгi 1,25 т дейiнгi
жүк автомобильдерi
мынадан басқа:
8704 31 390,         Ұшқындап от алып, iштен       30 процент
8704 31 990          жанатын двигателi бар жүк
көтергiштiгi 1,25 т дейiнгi
жүк автомобильдерi,
бұрын пайдаланылған
___________________________________________________________________
9303, 9304,          Оқпен атылатын және газ       40
9305-тен
қаруы (мемлекеттiк өкiмет
органдарының мұқтажы үшiн
алынғандардан басқасы)
___________________________________________________________________
Ескертпе:
Акциз ставкалары, сондай-ақ шығарылған елi Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығына мүше-мемлекеттер болып табылатын және көрсетiлген
тауарлар Қазақстан Республикасының кеден аумағына соларға сәйкес
әкелiнетiн контракт жасасқан күнi мен олар бойынша ақы төленуi
фактiсiне қарамастан акцизделетiн тауарларға (кодтары 220300, 2204
(220430 басқа), 2205, 2206, 2207, 2208,
, 2402) да қолданылады.
ЕСКЕРТУ. 1-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.01.10.
N 41 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қосымшадан "2905" саны алынып тасталды - ҚРҮ-нiң
1997.04.14. N 553 қаулысымен.
P970553_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1748 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы
акциз салынуға жатпайтын акцизделетiн тауарларды
АЛЫП ӨТУ НОРМАЛАРЫ
___________________________________________________________________
Сыртқы экономикалық |      Тауардың атауы       |Алып өту нормалары
қызметтiң тауарлық  |                           |(бiр адамға)
номенклатурасының   |                           |
коды                |                           |
___________________________________________________________________
1          |             2             |        3
___________________________________________________________________
0301,0302,0303,0304,  Бекiре және албырт балық,   3 кг (таза
0305,1604-тен         бекiре және албырт балық    салмағы)
уылдырығы, бекiре және
албырт балықтан
дайындалған жеңiстiк
тағамдар және уылдырықтар
___________________________________________________________________

2203 00              Пиво                            5 литров
--------------------------------------------------------------------
Из 2204 (кроме       Вина, виноматериалы, шампанские 5 литров
2204 30), 2205,      вина, коньяки, все виды спирта,
2206, 2207, 2208,    крепленые напитки, крепленые
2905                 соки и бальзамы, водка,
ликеро-водочные изделия
--------------------------------------------------------------------
2402                 Табачные изделия, прочие изделия,  1000 штук
содержащие табак
--------------------------------------------------------------------
Из 271000330,        Бензин (за исключением           100 литров
271000350            авиационного)
--------------------------------------------------------------------
Из 271000610,        Дизельное топливо                150 литров
271000650,
271000690
--------------------------------------------------------------------

2203 00               Сыра                        5 литр
___________________________________________________________________
2204-тен (2204-30-дан Шараптар, шарап             5 литр
басқа), 2205, 2206,   материалдары, шампан
2207, 2208,2905       шарабы, коньяк, спирттiң
барлық түрi, күшейтiлген
сусындар,
күшейтiлген шырындар мен
бальзамдар, арақ, ликер-арақ
бұйымдары
___________________________________________________________________
2402                  Темекi бұйымдары,           1000 дана
құрамында темекi бар
басқа да бұйымдар
___________________________________________________________________
271000330,            Бензин (авиациялықты        100 литр
271000350             қоспағанда)
___________________________________________________________________
271000610,           Дизель отыны                150 литр
271000650 271000690
___________________________________________________________________

Из 420310000         Одежда из натуральной           3 предмета
кожи                            (комплекта)
--------------------------------------------------------------------
Из 4301, 4302,       Выделанные и невыделанные       3 предмета
4303, 650692000      меховые шкурки (кроме           (комплекта)
шкурок крота, кролика,
собаки, оленя, овчины),
изделия из натурального меха,
включая пальто, полупальто,
жакеты, накидки, палантины,
боа, шарфы, головные уборы и
воротники, шубы, пластины
(кроме изделий из шкурок крота,
кролика, собаки, оленя, овчины),
пальто, полупальто, жакеты,
накидки с применением отделки
из меха (за исключением меха
крота, кролика, собаки, оленя,
овчины)
--------------------------------------------------------------------
Из 701321, 701331,   Изделия из хрусталя,            3 комплекта
701391, 940510500    хрустальные осветительные       (сервиза)
приборы
--------------------------------------------------------------------
Из 7113, 710239000,  Ювелирные изделия из золота,    5 предметов
7114, 7116           платины или серебра
--------------------------------------------------------------------
Сноска. Указанная норма устанавливается на общий объем ввозимых товаров, без подразделения по кодам товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности. Перечень ввозимых товаров, не подлежащих обложению акцизами в объеме нормы ввоза, определяется по выбору налогоплательщика.
Номенклатура товара определяется как кодом ТН ВЭД, так и наименованием товара.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1748
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 819 "О ставках акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 262).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 967 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 819" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 304).
3. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 1061 P961061_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 336).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1439 "О ставках акцизов на отдельные виды подакцизных товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 34, ст. 433).

420310000-нан         Табиғи терiден тiгiлген     3 зат (жиын)
киiмдер
___________________________________________________________________
4301,4302,4303,       Өңделген және өңделмеген    3 зат (жиын)
650692000-нан         мех терiлерi (көртышқан,
үй қояны, ит, бұғы, қой
терiсiнен басқа), пальтоны,
шолақ пальтоны, кеудешенi,
жамылғыны, палантиндi,
боаны, бөкебайды, бас
киiмдердi және жағаларды,
тондарды, пластиндердi
қосқанда табиғи мехтардан
тiгiлген бұйымдар
(көртышқан, үй қояны, ит,
бұғы, қой терiсiнен басқа),
мехтан жиектеме салып тiккен
пальто, шолақ пальто, жакет,
жамылғы (көртышқан, үй
қояны, ит, бұғы, қой
мехынан басқа)
___________________________________________________________________
701321,701331,        Хрусталь бұйымдар,          3 жиынтық
701391,940510500-ден  хрусталь жарықтандыру       (сервиз)
бұйымдары
___________________________________________________________________
7113,710239000,       Алтыннан, платина немесе    5 зат
7114, 7116-дан        күмiстен жасалған
зергерлiк бұйымдар
________________________________
. Ескерту. Аталған норма сыртқы экономикалық қызметтiң
тауарлық номенклатурасының коды бойынша бөлiнбестен әкелiнетiн
тауарлардың жалпы көлемiне белгiленедi. Әкелiнетiн тауарлар,
әкелiнетiн норма көлемiнде, акциздер салынуға жатқызылмай салық
төлеушiнiң қалауы бойынша белгiленедi.
Тауарлардың номенклатурасы СЭҚ ТН кодымен де, тауарлардың
атауымен де белгiленедi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1748 қаулысына
3-қосымша
1. "Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалар алып өтетiн акциз салуға жатпайтын акцизделетiн тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 819 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 262-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 819 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 тамыздағы N 967 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 33, 304-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 тамыздағы қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 336-құжат).
4. "Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1439 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 34, 433-құжат).

5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1996 г. N 864 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1439" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 30, ст. 274).

5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1439 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 10 шiлдедегi N 864 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж, N 30, 274-құжат).